ABM – Worldwide Company 2020

Worldwide Company 2020 – Światowa Firma

Otrzymaliśmy kolejne uznanie dla naszej działalności. W VIII edycji konkursu, organizowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu, zdobyliśmy prestiżowy tytuł. Możemy pochwalić się mianem Światowa Firma Worldwide Company 2020.

Efektywny rozwój sprzedaży zagranicznej

Celem konkursu jest wyłonienie firmy, która prowadzi efektywny eksport mebli z Polski. Jednym z warunków uczestnictwa jest prowadzenie sprzedaży zagranicznej w co najmniej trzech krajach w ciągu roku. Spółka ABM w 2019 roku odnotowała sprzedaż do 17 krajów, co pozwoliło na zdobycie tytułu Światowa Firma Worldwide Company 2020.

Regularne uczestnictwo w zagranicznych targach

Rozwijamy eksport naszych produktów już od 1995 roku. Co więcej, z sukcesem działamy na europejskim rynku. Aby być na bieżąco ze światowymi trendami oraz przedstawiać swoje projekty za granicą, uczestniczymy w prestiżowych wydarzeniach międzynarodowych.

Odwiedzamy targi meblowe na świecie, takie jak EuroShop w Niemczech czy międzynarodowe targi RetailShow w Warszawie. Natomiast w 2019 roku uczestniczyliśmy w wydarzeniu Maison&Objet w Paryżu. Zaprezentowaliśmy tam system AVENIR wśród światowych wystawców.

Zdobyte miano Światowa Firma Worldwide Company potwierdza słuszność naszych działań w kierunku rozwoju sprzedaży zagranicznej.

Zobacz inne nasze nasze nagrody: https://www.abm.com.pl/nagrody-wyroznienia-i-certyfikaty

Wróć
Post Thumbnail