ABM sponsorem Króla Lodu Marcina Szarpaka

Informujemy, że zostaliśmy sponsorem wyjazdu Marcina Szarpaka na 5. Mistrzostwa Świata w Pływaniu Lodowym. Zawody odbędą się w 2023 roku w Samoens we Francji. Zawodnik, którego wspieramy już teraz może pochwalić się tytułem mistrza świata. Zdobył go podczas mistrzostw organizowanych przez federację IISA w Głogowie. Przepływając dystans 1000 kilometrów zdobył miano Króla Lodu.

ABM sponsorem pływaka Marcina Szarpaka

Dziś Marcin szykuje się do 5. edycji Mistrzostw IISA, które zaplanowano na styczeń 2023 roku. Zawody odbędą się we Francji, w górskiej miejscowości Samoens, słynącej z licznych stoków narciarskich. Organizuje je federacja IISA, która zrzesza pływaków z kilkudziesięciu krajów.

ABM wspiera młodego pływaka, który ma już na swoim koncie liczne sukcesy. Ostatnim z nich jest zdobycie złotego medalu podczas pierwszej edycji zawodów „Zimno i Fajnie”. Marcin pokonał dystans 1000 metrów z czasem 11:32.17, poprawiając tym samym swój rekord życiowy. Jak przyznaje, pierwsze zawody w barwach ABM to „dobry początek”.