Wyróżnienie Diament Forbesa 2021

Z radością ogłaszamy, że miesięcznik Forbes wyróżnił firmę ABM nagrodą Diament Forbesa 2021. W numerze 2/2021 magazynu Forbes ukazał się raport z laureatami Diamentu. Prestiżowy konkurs wyłania liderów biznesowych. Analiza wyników finansowych wykazała, że ABM plasuje się wśród laureatów.

Nagroda odzwierciedlająca wartość firmy

Nagroda Forbesa przyznawana jest na podstawie analizy rozwoju firmy. Miesięcznik przyznaje nagrodę firmie, która osiągnie 15-procentowy wzrost swojej wartości w ciągu trzech lat. Wzorcowe wyniki finansowe ABM sprawiły, że zakwalifikowano nas do rankingu najlepszych firm. Średnia ważona wzrostu wartości firmy wyniosła 20,86 procent. Natomiast sprzedaż zakończyliśmy z wynikiem ponad 57 milionów złotych. Takie dane to najlepszy dowód na efektywne działania firmy. Pracujemy na nie od lat. Zaczęło się od rozszerzenia sprzedaży na rynki zagraniczne. Sukces wzmocniła dodatkowo modernizacja zakładu produkcyjnego, rozwój działań e-commerce i inwestycja w nowoczesną siedzibę firmy. Showroom, gdzie możemy obejrzeć ekspozycję, salony sprzedaży na terenie Polski czy sklep on-line dobrze obrazują dążenie do podnoszenia komfortu naszych Klientów.

Solidne podstawy, ciągły rozwój i etyka

Warto również wspomnieć o tradycyjnych wartościach, niezmiennie towarzyszącym w naszych działaniach. Etyka w biznesie, dotrzymywanie umów i terminów, a także inicjatywy charytatywne z pewnością sprzyjają wzmocnieniu pozycji firmy. Solidne przedsiębiorstwo działa w zgodzie z etyką biznesową, budując tym samym zaufanie u Kontrahentów.

Co ważne, Diament Forbesa 2021 trafia do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, utrzymującej płynność finansową i nieskazitelność prawną. Firmę oceniono na podstawie wyliczeń metodą szwajcarską. Pozwala ona ocenić różne aspekty wpływające na stan firmy. Na przykład zmienne trendy na rynku, wrażliwość na zmiany gospodarcze, czy umiejętności pracowników. Ważny jest też stan finansowy firmy i jej wiarygodność płatnicza. Wszystkie te czynniki brano pod uwagę, oceniając naszą firmę.

Zobacz wszystkie nasze nagrody:
https://www.abm.com.pl/nagrody-wyroznienia-i-certyfikaty

Wróć
Post Thumbnail