ABM z wyróżnieniem Orły Meblarstwa 2021

Orły Meblarstwa to plebiscyt, w którym najważniejsze są oceny i opinie Klientów wystawione w wiarygodnych serwisach oceniających polskie firmy. Miło nam poinformować o uzyskaniu statuetki, która obrazuje wysoki poziom naszych usług i zadowolenie kupujących. Jako producent mebli sklepowych jesteśmy tegorocznym laureatem nagrody Orły Meblarstwa.

Wyróżnienie firm z branży meblarskiej

Celem plebiscytu Orły jest wyłonienie tych firm, które są liderami w branży, w której działają. Powinny zatem cieszyć się bardzo dobrą opinią, wyrażoną przez Klientów na wiarygodnych portalach opinii. Za sprawą pozytywnych opinii wyrażanych na temat ABM, otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie przyznawane dla najlepszych firm meblarskich w kraju.

W konkursie uzyskaliśmy ocenę 9.0/10 punktów, wyliczoną na podstawie opinii wystawionych na gmaps i panoramafirm. W rezultacie tak wysoka ocena sprawiła, że zostaliśmy laureatami Orłów Meblarstwa 2021.

Konkurs, o którym mowa, dotyczy różnych branż, w tym firmy z branży meblarskiej. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest prowadzenie działalności na terenie Polski. Obiektywność konkursu gwarantują opinie, które wystawiane są przez samych Klientów. Oceny zostały wyliczone za pomocą oprogramowania komputerowego, zatem nie ma mowy o pomyłce. Dodatkowo w całym procesie stosuje się specjalny algorytm wiarygodności ocen. Wszystkie te czynniki sprawiają, że plebiscyt może być bez wątpienia uznany za wiarygodny, rzetelny i obiektywny.

 

Opinie Klientów o ABM

Wyróżnienie Orłów Meblarstwa otrzymaliśmy już po raz trzeci. Poprzednie wyróżnienia miały miejsce w 2018 i 2020 roku. Wszystkie nagrody, które otrzymujemy, są dla nas miłym wyróżnieniem. Zwłaszcza że to nasi Klienci często decydują o ich przyznaniu.

Opinie Klientów zwiększają zaufanie do firmy, pozwalają lepiej poznać ich oczekiwania i potrzeby. Wiemy o tym, dlatego słuchamy opinii Klientów na temat naszych produktów i jakości obsługi. Zachęcamy do dzielenia się swoimi wrażeniami na profilach ABM w mediach społecznościowych. Jesteśmy między innymi na Facebooku, LinkedInie, prowadzimy również swoją wizytówkę na Google.

Na zdjęciu widzimy statuetkę Orły Meblarstwa 2021, która dumnie przypomina nam o uzyskanym wyróżnieniu.

 

statuetka dla ABM

Wróć
Post Thumbnail