Aranżacja sklepu wędkarskiego przez ABM Katowice

Aranżacja sklepu oferującego sprzęt wędkarski objęła projekt oraz montaż mebli. W realizacji pojawiły się więc meble przeznaczone na wędki i akcesoria, przynęty i zanęty, specjalistyczną odzież. Opisujemy, jak przebiegała realizacja sklepu dla pasjonatów wędkarstwa.

Meble do sklepu wędkarskiego

Nasza realizacja miała miejsce w sklepie przeznaczonym dla pasjonatów wędkarstwa feederowego. To metoda wędkarstwa, w której korzysta się z koszyczka zanętowego i drgającej szczytówki lub bombki. Do połowu ryb tą metodą stosuje się też specjalne wędki.

Sklep znajduje się w miejscowości Będzin, na terenie województwa śląskiego. Znajdziemy w nim sprzęt wędkarski popularnych i cenionych marek. Pasjonaci tego sportu zakupią w nim profesjonalny sprzęt, odzież i akcesoria. Warto wspomnieć o tym, że misją sklepu jest także popularyzacja wiedzy na temat wędkarstwa feederowego.

Na powierzchni sklepu liczącego prawie 150 metrów kwadratowych pojawiły się meble z systemu Square. Regały przyścienne wykonaliśmy z frezowanej płyty w kolorze orzech Murano oraz antracyt. Zawieszki sklepowe w regale służą do zawieszania akcesoriów wędkarskich w opakowaniach. Z kolei dolne półki regału mieszczą nieco większy asortyment (pojemniki na przynęty, wiadra). Górną część regałów zdobią natomiast panele reklamowe wyróżnione podświetleniem LED.

Na środku sklepu znalazły się z kolei uchwyty na wędki. Obok nich wyeksponowano też torby do przechowywania akcesoriów. Do ekspozycji wędek służą uchwyty z naturalnego drewna. Sukno we wgłębieniu uchwytów ma za zadanie ochronić delikatny sprzęt wędkarski.

Droższe akcesoria wędkarskie zostały umieszczone w szklanych witrynach. Taki towar jest zamykany na klucz, więc pozostaje bezpieczny. Jednocześnie dzięki przeszkleniom Klienci mogą dokładnie obejrzeć asortyment. Produkty są dodatkowo podkreślone dzięki oświetleniu LED. Tylną część witryn wykonaliśmy w kolorze orzech Murano i antracyt.

 

Lada i stanowisko kawowe dla Klientów

Do obsługi Klientów w sklepie służy lada sklepowa o wymiarach 325×135 centymetrów. Jej front wykonaliśmy w kolorze antracytowym, natomiast blat w kolorze orzechowym. Dodatkowym rozwiązaniem dla Klientów jest stanowisko kawowe. Wypicie świeżej kawy z pewnością umili zakupy i zachęci do wędkarskich rozmów.

Podsumowując, w aranżacji sklepu zastosowaliśmy meble, które zapewniają ekspozycję specjalistycznego sprzętu do połowu ryb.

Zobacz zdjęcia z realizacji:
https://www.abm.com.pl/sklep-wedkarski-bedzin-2022-02

Wróć
Post Thumbnail