Aranżacja sklepu z bielizną | ABM Kraków

Przedstawiamy sklep z elegancką bielizną projektowaną i szytą w Polsce. Aranżacja sklepu z bielizną odbyła się w jednej z większych galerii handlowych w Krakowie. Podstawą wyposażenia były regały przyścienne, gondole oraz lada sklepowa z kolekcji Avenir. Projekt, dostawę oraz montaż mebli zrealizował krakowski salon ABM SA.

Aranżacja sklepu z bielizną

Projekt sklepu, transport i montaż mebli

Inspiracją do zmian w wyposażeniu było otwarcie sklepu w nowej lokalizacji. Po poznaniu potrzeb Klienta i wykonaniu inwentaryzacji przystąpiliśmy do stworzenia projektu sklepu. Kolejnym krokiem było przedstawienie wizualizacji wnętrza i naniesienie poprawek według uwag Klienta. Następnym etapem było wyprodukowanie, transport oraz montaż mebli.

Realizacja miała miejsce na blisko 67 metrach kwadratowych. Do sklepu z bielizną zastosowaliśmy przede wszystkim meble z kolekcji Avenir. Metal pomalowany na kolor czarny zestawiliśmy z drewnem jesionowym. Efekt widzimy w regałach przyściennych oraz gondolach sklepowych.

Regały przyścienne oraz gondole w sklepie z bielizną

Właściwą ekspozycję bielizny zapewniają wieszaki. Dlatego też zastosowaliśmy rozwiązanie pozwalające na ich zawieszanie na regałach i gondolach. To drewniane drążki z metalowymi zawieszkami. Do prezentacji bielizny na stolikach i podestach doskonale sprawdza się natomiast manekin tors damski.

Do sklepu wybraliśmy gondole z kółkami i eleganckim, drewnianym podestem. Znajdują się one w środkowej części sklepu. Z kolei regały przyścienne pozwalają na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w sklepie. W rezultacie bielizna jest wyeksponowana w sposób przejrzysty, ułatwiający porównywanie poszczególnych modeli. Czarne szuflady w dolnej części regału pozwalają natomiast na przechowywanie zapasów towarowych. Są one wyposażone w bezuchwytowy sposób otwierania.

Elementem dopełniającym realizację jest drewniana lada sklepowa. Szczególną uwagę zwracają w niej ozdobne lamele na froncie. Od strony wewnętrznej pracownicy mają do dyspozycji szufladę oraz szafkę, zamykane na klucz.

Komfortowe przymierzanie bielizny zapewnia Klientkom dwukabinowa przymierzalnia. Obudowę wykonaliśmy z białej płyty.

W oknie wystawowym postawiliśmy białą ściankę z podestami. To bez wątpienia wymarzone miejsce na prezentację bieliźnianych trendów i nowości.

Zobacz galerię z realizacji na abm.com.pl

Wróć
Post Thumbnail