Brylant Polskiej Gospodarki 2021 dla ABM

Otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie – Brylant Polskiej Gospodarki 2021. Tytuł przyznano nam w ramach XIV edycji konkursu Instytutu Europejskiego Biznesu. Zdobyły go przedsiębiorstwa, które mogą pochwalić się wysoką wartością rynkową. Brylant Polskiej Gospodarki trafia do nas już piąty rok z rzędu.

Tytuł Brylant Polskiej Gospodarki dla ABM

Brylant Polskiej Gospodarki przyznawany jest przedsiębiorstwom, których przybliżona wartość rynkowa przekracza 10 milionów złotych. Obliczenia są dokonywane na podstawie danych finansowych dostępnych w Krajowym Rejestrze Sądowym. W rezultacie znaleźliśmy się w zestawieniu niemal 3000 przedsiębiorstw z województwa małopolskiego.

Nieustannie podejmujemy działania mające na celu rozwój firmy. Wśród nich na uwagę zasługuje budowa własnej siedziby ABM. W krakowskim Salonie przy ulicy Dobry Początek 6 mieszczą się biura, showroom oraz market dla Klientów. Warto wspomnieć również o parku maszynowym wyposażonym w nowoczesne urządzenia. Dzięki temu możliwa jest realizacja zleceń, także tych niestandardowych.

Nagrody przyznane ABM za rok 2021

Brylant Polskiej Gospodarki 2021, Diament Forbesa 2021 i Orły Meblarstwa 2021. To najnowsze wyróżnienia przyznane ABM. Każdy zdobyty tytuł jest potwierdzeniem, że nasze działania w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju firmy.

Więcej informacji o nagrodach ABM: 
https://www.abm.com.pl/nagrody-wyroznienia-i-certyfikaty

Wróć
Post Thumbnail