Jaką ladę wybrać do sklepu odzieżowego

Jaką ladę wybrać do sklepu

W sklepie ABM znajdziemy lady o wielu kształtach, kolorach i wymiarach. Sprawdzą się do różnych rodzajów działalności, w tym do sklepów konfekcyjnych. Rozważając, jaką ladę wybrać, kierujmy się nie tylko swoim gustem. Ważna jest też powierzchnia sklepu, wystrój lokalu i typ asortymentu.

Mając już pomysł na sklep odzieżowy, naturalnym etapem jest planowanie wyposażenia wnętrza. Lada jest jednym z pierwszych wyborów, bo stanowi centralne stanowisko dla pracowników i Klientów.

 

Lada impulsowa zachęcająca do dodatkowego zakupu

W ofercie znajdziemy lady sklepowe z impulsem, na przykład model NUT. Taki mebel dodatkowo wyeksponuje akcesoria. Na półkach umieścimy na przykład rękawiczki, skarpety czy portfele. Dzięki temu klienci podchodzący do kasy lub czekający w kolejce rozważą dodatkowy zakup.

Jeśli chcemy wyeksponować cenne towary, dobrym wyborem jest przeszklona lada na przykład ze szkła hartowanego. Dzięki temu mamy pewność, że asortyment będzie odpowiednio zabezpieczony. Klienci mogą obejrzeć towar przez szybę, a w razie potrzeby poprosić pracownika o prezentację.

 

Wygodna lada z miejscem na torebkę lub zakupy

Wygodnym rozwiązaniem są lady z dodatkową półką od strony Klienta. Pozwalają one na położenie torebki lub zakupów. Takie udogodnienie z pewnością przyda się Klientom podczas płacenia za zakupy lub rozmowy z pracownikiem sklepu.

Czy chcemy, aby lada miała dodatkowo półkę na położenie torebki? Takie rozwiązanie oferuje na przykład model z kolekcji LINE w kształcie kwadratu. Lada ta wykonana jest w kolorze białym z płyty OSB z charakterystycznymi wiórami drewna. Stylistyka drewniana to trend, który zyskuje popularność w sklepach.

Zapraszamy na zakupy do naszego e-sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/lady-witryny-sklepowe

Inny artykuł na ten temat: http://wyposazeniedlasklepow.pl/meble-na-zamowienie/idealna-lada-w-sklepie-odziezowym

Wróć
Post Thumbnail