II Forum ABM – wartości na dobry początek

Zorganizowaliśmy II Forum ABM, aby ponownie porozmawiać o naszych kluczowych wartościach i dać pracownikom szansę na wyrażenie swojego zdania. 7 czerwca dyskutowaliśmy o tym, co jest dla nas najważniejsze. Wysłuchaliśmy też inspirujących wystąpień naszych Gości: Piotra Stohnija i Jaśka Meli.

 

II Forum ABM przy Dobrym Początku

II Forum ABM było okazją do spotkania Zespołów z ulicy Dobry Początek oraz Salonów w Tarnowie i Rzeszowie. Aby wszyscy w pełni uczestniczyli w tym uroczystym wydarzeniu, zapewniliśmy tłumaczenie na język migowy.

Wydarzenie rozpoczęła Pani Prezes Mirosława Morawska, która zachęciła nas do dyskusji o wartościach tworzących firmowe DNA.

Powróciliśmy do początków powstawania Kodeksu Honorowego: 2017 roku, gdy przeprowadziliśmy się do siedziby przy ulicy Dobry Początek 6 w Krakowie. Kodeks przyjęliśmy w drodze głosowania, podczas I Forum ABM, 5 kwietnia 2019 roku!

Od wdrożenia Kodeksu Honorowego upłynęło 5 lat. Przez ten czas doświadczyliśmy wielu zmian jako społeczność firmowa. Zdecydowaliśmy, że to odpowiedni moment na powrót do rozmowy o wartościach!

Inspirujący Goście Forum ABM

Na początek obejrzeliśmy występ grupy teatralnej „Szał Dzika”, działającej przy Warsztatach Terapii Zajęciowej w Brzesku. Od lat wspieramy WTZ, uczestnicząc w aukcjach prac podopiecznych. Dowiedz się więcej o naszym zaangażowaniu w pomoc innym: https://abm.eu/spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu-w-abm/

Po wystąpieniu grupy na scenie pojawili się nasi Goście! Jako pierwszy wystąpił Piotr Stohnij, ekspert w zakresie marketingu, który współpracował z nami przez ostatnie dwa lata. Piotr opowiedział o tożsamości naszej firmy oraz poprowadził panel dyskusyjny na temat wartości w ABM.

Spotkanie z okazji II Forum ABM uwieńczył Jasiek Mela – podróżnik, działacz społeczny i najmłodszy zdobywca dwóch biegunów. Wysłuchaliśmy inspirującej historii o słabości przekutej w siłę, odkrywaniu szczęścia i drodze do odważnego życia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom II Forum ABM! Jesteśmy dumni z naszych wartości!

Wróć
Post Thumbnail