Dzieci spotkały się z Mikołajem w ABM Wyposażamy Sklepy

W niedzielę do siedziby ABM przy Dobrym Początku w Krakowie przybył Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami! Podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć oczywiście dzieci naszych pracowników. Z tej okazji najmłodsi pojawili się w świątecznych strojach!

 

Mikołaj w ABM Wyposażamy Sklepy

W tym roku mogliśmy liczyć na prawdziwie zimową aurę – śniegu było pod dostatkiem! Aby wszyscy mogli dotrzeć na spotkanie, odśnieżyliśmy drogę prowadzącą do Dobrego Początku. Najpierw wspólnie ruszyliśmy na zwiedzanie Zakładu Produkcyjnego. Prawdziwą atrakcją dla najmłodszych było obejrzenie wycinania choinki i Myszki Miki na maszynach! Zaprezentowaliśmy dzieciom wycinanie kształtów z płyty HDF na centrum obróbczym i laserowe cięcie metalu. Dzieci zajrzały też do biur, a w części produkcyjnej poznały proces malowania i gięcia półek. Opowiadaliśmy też o tym, jak powstają meble sklepowe. Teraz dzieci już wiedzą, czym zajmują się ich rodzice w pracy!

Następnie wróciliśmy do naszej siedziby i obejrzeliśmy spektakl „Księżycowa Droga”. Dwójka bohaterów zabrała nas w podróż do krainy marzeń, gdzie to, co nieosiągalne okazuje się możliwe. Spektakl przypomniał nam, że jeśli jesteśmy zdeterminowani, wszechświat sprzyja nam w realizacji celów!

Po występie dzieci z niecierpliwością oczekiwały na Mikołaja! W tym roku zaprzęg po raz pierwszy mijał budynek Zakładu Produkcyjnego! Asystowały mu renifery, elfy, skrzaty, aniołki i diabły. W ekipie znalazł się nawet pingwin i klaun! Wszyscy dotarli do budynku i w końcu nadeszła ta chwila – rozdanie prezentów! Wręczał je osobiście Mikołaj wraz z pomocnikami.

Cieszymy się, że Mikołaj był z nami również w tym roku, a dzieci spędziły wspólnie z nami ten wyjątkowy dzień!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego radosnego spotkania:
https://www.abm.com.pl/2023-mikolaj-w-abm

Wróć
Post Thumbnail