Bieg ABM dla Poland Business Run 2021

Po raz ósmy pobiegliśmy dla szczytnego celu, czyli pomocy osobom z niepełnosprawnościami. 5 września odbyła się jubileuszowa, 10. edycja Poland Business Run 2021. Zgłaszając firmę do biegu, na miejsce startowe i metę wybraliśmy naszą siedzibę ABM w Krakowie przy ulicy Dobry Początek.

ABM Wyposażenie Sklepów – sportowy duch zespołu

To już drugi rok, kiedy biegi odbywają się w wirtualnej formule, a firmy nie spotykają się ze sobą osobiście. Każda firma wybiera własną, czterokilometrową trasę biegową. Nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Bieg organizowany przez ABM odbył się na terenie wokół firmy. Zebraliśmy dwie Drużyny, liczące po pięciu Zawodników. Bieg miał charakter sztafetowy, co oznacza, że liczyła się suma osiągniętych czasów w obrębie całej drużyny. Ponadto wyniki zliczane były w aplikacji biegowej.

Zawodników wspierali Kibice – rodzina oraz współpracownicy ABM. Przed biegiem odbyła się rozgrzewka dla Zawodników i Kibiców. W rywalizacji uczestniczyły dwie Drużyny – Latawce Dobrego Początku (w składzie Paweł, Agnieszka, Bogusław, Wojtek, Mirosław i Maks) oraz Węgorze Grzegorza (w składzie Adam, Żenia, Piotr, Robert i Krzysztof). Uczestnicy biegu przekroczyli linię startu o godzinie 10:00.

 

Rozdaliśmy medale dla uczestników Poland Business Run

Ostatecznie Drużyna Węgorze Grzegorza zajęła 346. miejsce w rankingu Poland Business Run 2021, uzyskując czas 1:38:04. Drużyna Latawce Dobrego Początku zajęła natomiast 671. miejsce, z czasem 1:44:17. Wśród pracowników ABM najszybszy okazał się Paweł z Drużyny Latawce Dobrego Początku, który ukończył swój bieg z wynikiem 00:17:47. Osoby startujące w charytatywnym biegu mogą pochwalić się wyjątkowymi medalami, które zostały wręczone na koniec imprezy.

Choć biegowi towarzyszyły ogromne emocje i duch sportowej rywalizacji, to szczytny cel był najważniejszy. Pieniądze zebrane z opłat startowych i akcji dodatkowych realnie pomagają osobom niepełnosprawnym.

Aby choć trochę poczuć ducha imprezy, zachęcamy do obejrzenia zdjęć z relacji z biegu. My natomiast mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach pobijemy tegoroczny wynik!

Zobacz zdjęcia z Poland Business Run 2021 na stronie ABM.

Back
Post Thumbnail