Dobry Początek – 5. rok pod nowym adresem

17 lipca minęło równe 5 lat od dnia, kiedy oficjalnie przestąpiliśmy próg nowej siedziby ABM. Mieści się ona przy ulicy Dobry Początek 6 w Krakowie. Nasza lokalizacja znajduje się w bliskim sąsiedztwie wjazdu do Krakowa – trasy S7 oraz autostrady A4. To bez wątpienia spore udogodnienie dla Kontrahentów nie tylko z Krakowa, ale i z sąsiednich miast.

Siedziba ABM przy Dobrym Początku – 5 lat

Od chwili, kiedy przekroczyliśmy próg nowej siedziby mija właśnie 5 lat. Skąd wzięła się nazwa ulicy Dobry Początek? Pomysł nadania takiej nazwy ulicy zrodził się w naszej firmie. Wystąpiliśmy z wnioskiem o nadanie tej nazwy dla nowo powstałej drogi. W rezultacie został on zaakceptowany przez odpowiednie organy.

Showroom i Market w krakowskim Salonie ABM

W budynku ABM do dyspozycji Klientów oddano przestronny showroom, gdzie możemy z bliska przyjrzeć się wyposażeniu. Ekspozycja liczy 800 metrów kwadratowych. Na miejscu działa również market z drobnym wyposażeniem dla sklepów. Ponadto nasi Doradcy oferują pomoc w dopasowaniu mebli do konkretnej branży. W części biurowej mieszczą się pomieszczenia dla pracowników – biura, sala konferencyjna oraz pomieszczenie socjalne. Warto wspomnieć o sali do ćwiczeń, z której aktywnie korzystamy poza godzinami pracy.
Na terenie budynku znajduje się także nowoczesny magazyn. To miejsce, z którego meble wyruszają do naszych Klientów.

Z okazji pięciolecia przy Dobrym Początku ustawiliśmy się do wspólnych fotografii na dachu i przed budynkiem.

Przedstawiamy zdjęcia wykonane z tej okazji:
https://www.abm.com.pl/dobry-poczatek-v-lat

Tutaj zobaczysz, jak dojechać do Salonów ABM.

Back
Post Thumbnail