Stojak do sklepu i domowej garderoby

Dobrze wykonany stojak do sklepu i domowej garderoby gwarantuje użytkowanie na lata. Wyznacznikiem trwałego i solidnego stelaża jest jakość jego wykonania. Stelaże firmy ABM sprawdzają się zarówno w sklepach odzieżowych, jak i we wnętrzach mieszkalnych.

Stojak na odzież ze stali chromowanej

W przypadku sklepu odzieżowego meble świadczą o marce. Zadbane, lśniące meble służą do prezentacji ubrań, ułatwiając ekspozycję i zachęcając do zakupów. Dlatego w kwestii materiału nie możemy pozwolić sobie na kompromisy. Stojaki wykonane ze stali chromowanej są wyjątkowo trwałe. Dzieje się tak z powodu ich wysokiej odporności na korozję. Dzięki temu unikniemy pojawienia się nieestetycznych, rdzawych śladów na powierzchni stojaka. Niezależnie od tego, czy wybieramy stelaż na ubrania do mieszkania, czy do sklepu, w obu przypadkach jakość wykonania przełoży się na nasze zadowolenie. Codzienne użytkowanie nie powinno wpływać na wygląd stojaka. Wybierając stojaki chromowane, zabezpieczamy się także przed ryzykiem powstawania zarysowań.

Znaczenie ma także kraj produkcji. Wybrane modele stojaków ABM pochodzą z Włoch. Znając włoskie standardy i dążenie do perfekcji, oferujemy stelaże, które sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Stabilny mebel na ubrania

Jeśli chcemy mieć możliwość łatwego przesuwania stojaka, wybierzmy opcję z kółkami. Przesuwny stojak do sklepu ułatwia pracę, pozwalając na szybką zmianę miejsca. Sprawdzi się także, gdy będziemy chcieli przewieźć ubrania do magazynu. Obecność hamulców na kółkach zabezpiecza stojak przed przypadkowym przesuwaniem się. Dzięki kółkom nie porysujemy podłogi. To ważne zwłaszcza przy drewnianych, delikatnych powierzchniach.

Inne opcje pozwalają na złożenie stelaża oraz regulację jego wysokości i szerokości. Wszystko zależy od modelu, jaki nas interesuje. Inny model wybierzemy do sklepu z ubraniami, a inny do własnego mieszkania. Jednak w obu miejscach z pewnością ważne jest, aby dopasować mebel do własnych preferencji.

Stojaki z kółkami, możliwością regulacji czy złożenia znajdziemy w sklepie ABM. Szeroka oferta stelaży pozwala na odpowiedni wybór.

Back
Post Thumbnail