Sklep kibica – realizacja Salonu ABM Katowice

Wyposażenie sklepu z gadżetami dla miłośników klubu piłkarskiego oparliśmy o meble z kolekcji Square. Podstawę wyposażenia stanowią regały przyścienne oraz gondole sklepowe w antracytowym kolorze. Przedstawiamy projekt oraz montaż zrealizowane przez Salon ABM w Katowicach.

Nowa realizacja ABM – wyposażenie sklepu kibica

Sklep kibica to miejsce, gdzie sympatycy klubu piłkarskiego mogą znaleźć rozmaity asortyment: gadżety, odzież, limitowane kolekcje, bilety i karnety na mecze. Akcesoria w barwach klubu uwielbiają fani kibicowania. W ten sposób okazują swoje wsparcie dla drużyny i wyrażają siebie.

Oficjalny sklep klubu zwykle znajduje się w pobliżu stadionu piłkarskiego, często w niewielkim pawilonie. Na takiej przestrzeni bez wątpienia najlepiej sprawdzają się regały przyścienne, które pozwalają optymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy.

Regały przyścienne i gondole sklepowe

W naszej realizacji metalowe regały zamontowane do ściany wykonaliśmy w kolorze antracytowym. Ze względu na rodzaj asortymentu zdecydowaliśmy się na wyposażenie regałów w kraty sklepowe z zawieszkami, półkami i ramionami. Dzięki temu wyeksponowaliśmy zarówno gadżety, jak i sportową odzież.

Natomiast na środku sali sklepowej umieściliśmy dwustronne gondole w podobnej kolorystyce, wyposażone w praktyczne kraty. Na kratach założyliśmy ramiona z zawieszkami odzieżowymi oraz półki, które służą do różnorodnej, ciekawej prezentacji towaru.

Wśród asortymentu dla kibiców istotne miejsce zajmuje sygnowana odzież i dodatki: koszulki, bluzy, szaliki, czapki. Dzięki zawieszkom ubrania prezentowane są nie tylko bokiem do Klientów, ale i przodem. Zróżnicowany sposób ekspozycji skupia większą uwagę Klientów.

Zapraszamy do obejrzenia efektów realizacji:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-sportowe-czestochowa-2022-09

Back
Post Thumbnail