Wyposażenie sklepu obuwniczego dla najmłodszych

Wyposażenie sklepu obuwniczego miało miejsce w Rzeszowie. Lokal mieści się w jednej z większych galerii handlowej nieopodal centrum. Znajdziemy w nim obuwie przeznaczone dla dzieci rozpoczynających naukę chodzenia oraz ubrania na co dzień i specjalne okazje. Sklep oferuje produkty najlepszych polskich marek, a także zapewnia fachową obsługę przy wyborze obuwia.

Meble do sklepu dziecięcego Square

Meble do sklepu dziecięcego pochodzą z systemu odzieżowego Square. Są to panele naścienne, regały przyścienne, gondola oraz lada. Aby dobrze wyeksponować obuwie, zastosowano panele naścienne z wkładkami. Białe panele naścienne ozdobiliśmy elementami w żółtym i różowym kolorze. Dolne półki służą natomiast do przechowywania pudełek z obuwiem. Dodatkowo wyposażone są w półki z pleksi i zawieszki metalowe. Specjalne ekspozytory na obuwie i czapki stanęły z kolei na wystawie sklepowej.

Sklep oprócz obuwia oferuje również ubranka na co dzień i wyjątkowe okoliczności. Ubranka na wieszakach widnieją zatem na regałach przyściennych oraz dwustronnej gondoli. Zawieszki łukowe oraz ramiona owalne pozwoliły na ich przedstawianie zarówno bokiem, jak i przodem. Dzięki temu sposób ekspozycji jest urozmaicony. Ułożenie bokiem daje możliwość wystawienia większej ilości ubrań. Natomiast ubrania wyeksponowane frontem do Klienta są bardziej zauważalne. Połączenie tych sposobów to najlepsze rozwiązanie do prezentacji odzieży w sklepie.

Ekspozytory na wystawie sklepowej

Wyposażenie sklepu obuwniczego nie mogło obyć się bez wyboru lady sklepowej. Stanowisko kasowe ma klasyczną, niebiesko-białą ladę. Dodatkowa półka od strony Klientów pozwala na położenie na niej torby, co jest wygodne podczas płacenia za zakupy. Co ważne, sklep nie zapomniał o udogodnieniach dla najmłodszych. Kącik dla dzieci pozwala zająć maluchów, podczas gdy rodziców pochłaniają zakupy.

Oczywiście wyposażenie sklepu dziecięcego to także wystawa sklepowa. Duże, przeszklone okno pozwoliło na wyeksponowanie asortymentu na podeście. Widnieją na nim ekspozytory o różnym kształcie, przeznaczone na obuwie, rajstopy i okrycia głowy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji wyposażenia sklepów dziecięcych na stronie.

Back
Post Thumbnail