Wyposażenie sklepu z zabawkami w realizacji ABM Kraków

Przedstawiamy wyposażenie sklepu z zabawkami i artykułami szkolnymi. Jest to filia niepołomickiej księgarni z blisko 30-letnią tradycją. W asortymencie sklepu znajdują się zabawki, gry i artykuły papiernicze.

 

Wyposażenie sklepu z zabawkami i artykułami szkolnymi

Wykonaliśmy projekt wnętrza dla nowego adresu sklepu, który liczy 92 metry kwadratowe. Następnie dostarczyliśmy meble i zamontowaliśmy je w lokalu.

Właścicielce zależało na dużej przestrzeni ekspozycyjnej i magazynowej. Należało także wyeksponować niezwykle bogaty asortyment. Jednocześnie aranżacja przestrzeni miała pomóc w utrzymywaniu ładu w ekspozycji.

Efekt realizacji: spójne wyposażenie sklepu papierniczego

W wyposażeniu sklepu zastosowaliśmy gondole, regały i panele. Urozmaicony sposób ekspozycji pozwala na prezentację produktów o zróżnicowanej wielkości. Zarówno drobnych artykułów piśmienniczych, jak i dużych pudełek z klockami.

Panele z wkładkami na zawieszki oraz półki zamontowaliśmy na ścianie. Posłużyły także jako obudowy słupów oraz elementy regałów. Wykonaliśmy je w kolorze białym oraz dekorze Dębu Królewskiego.

Zaprojektowaliśmy także ladę – blat w modnym dekorze betonu współgra z popielatym frontem. Wyposażenie stanowiska od strony personelu zawiera szafki z półkami oraz wysuwane szuflady. Dwie nadstawki na blacie pozwalają na ukrycie dokumentów. W przedniej części lady znajdują się panele z wkładkami. To dodatkowe miejsce na drobne produkty, które Klienci mogą zakupić przy kasie.

Łagodne kolory – biel i dekor dębowy – wprowadzają do wnętrza harmonię. To także odpowiednie tło dla barwnych opakowań zabawek.

Zobacz efekty realizacji na zdjęciach:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-niepolomice-2023-04

Projekt i realizacja: Salon ABM Kraków
https://www.abm.com.pl/wyposazenie-sklepow-krakow-ul-dobry-poczatek-6

Back
Post Thumbnail