Wyróżnienie Brylant Polskiej Gospodarki 2023

Mamy kolejną okazję do świętowania – otrzymaliśmy tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2023! Już siódmy rok z rzędu znajdujemy się w czołówce firm z województwa małopolskiego, które wyróżniają się dynamicznym rozwojem i świetnymi wynikami!

 

Siódmy Brylant dla ABM Wyposażamy Sklepy

Prestiżowy tytuł otrzymaliśmy w ramach XVI edycji konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2023.

Wartość rynkowa firmy wyniosła 88 milionów złotych! To zasługa całego Zespołu – każdy Dział w firmie jest zaangażowany we wspólny sukces! To ogromny powód do dumy!

Dziękujemy naszym Klientom i Kontrahentom – to dla Państwa rozwijamy produkty i udoskonalamy usługi, a nasze nagrody są tego odzwierciedleniem.

Ranking Brylantów opracowuje Instytut Europejskiego Biznesu, który analizuje kondycję finansową polskich firm od 2006 roku. Wyniki firm-Brylantów są publikowane w specjalnym rankingu na oficjalnej stronie. Obecność w rankingu świadczy o dobrej kondycji firmy i skuteczności działań.

Instytut analizuje wyniki finansowe na podstawie informacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. W tegorocznym rankingu przeanalizowano dane za lata 2021-2022 oraz wskaźniki giełdowe z grudnia 2023 roku. Aby uzyskać tytuł, konieczne było osiągnięcie wymaganej wartości rynkowej – powyżej 10 mln zł na grudzień 2023 roku.

Kryteria w celu analizy finansowej (dotyczące lat 2021-2022):
– dane finansowe dostępne w KRS,
– zysk netto ponad 10 tys. zł,
– kapitał własny ponad 10 tys. zł,
– wartość przychodów netto ze sprzedaży (i zrównanych z nimi) ponad 100 tys. zł.

Brylant Polskiej Gospodarki to kolejne wyróżnienie, które otrzymaliśmy w 2024 roku. W styczniu pisaliśmy o nagrodzie Diamenty Miesięcznika Forbes 2024: https://abm.eu/diamenty-forbesa-abm-liderem/

Back
Post Thumbnail