Gustowne wyposażenie sklepu odzieżowego

Oddział ABM w Rzeszowie zrealizował wyposażenie wnętrza sklepu z odzieżą damską. Butik zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie starego miasta. Konsultując wyposażenie sklepu odzieżowego z Klientem, ostateczny wybór padł na system Avenir.

System Avenir w sklepie z ubraniami

Meble modułowe do garderoby z systemu Avenir bez wątpienia dopełniły wygląd sklepu. Centralne wyposażenie sklepu odzieżowego stanowi lada wykonana z jasnego drewna i białej płyty laminowanej.

Wybierając system Avenir, zdecydowaliśmy się wspólnie z Klientem na podstawę metalową w kolorze białym. Uzupełnieniem są natomiast elementy systemu wykonane z jasnego drewna.  Są nimi drążki i zawieszki, półki i kostki. Dwa białe manekiny do sklepu odzieżowego umieściliśmy przed oknem wystawy. Modele z połyskiem i gładką twarzą zamontowaliśmy na szklanych podstawach.

Dodatkowym wyposażeniem są mobilne gondole na kółkach, które w wygodny sposób można przewieźć w wybrane miejsce. Podstawa gondoli wykonana jest z drewna, natomiast rura z metalu w białym kolorze.

Realizacja zaowocowała wnętrzem o nowoczesnym charakterze. Elementy dodatkowe umożliwiają prezentację towaru w różny sposób. Na przykład bokiem lub frontem do Klientów.

Ważny atut – atrakcyjna lokalizacja butiku

Lokal, w którym umiejscowiony jest sklep odzieżowy, znajduje się w kamienicy. Naprzeciwko sklepu widzimy kościół z XV wieku, znajdujący się przy Placu Farnym. Dodatkowym atutem jest też bliskość rynku. Taka lokalizacja z pewnością sprzyja prowadzeniu działalności. Przed otwarciem sklepu konieczne było wyposażenie go w meble eksponujące odzież.

Przed lokalem widzimy drewnianą elewację i drzwi w ciemnobrązowym kolorze. Także wnętrze pomieszczenia wypełniono elementami drewnianymi. Ściany pomalowano natomiast na kolor biały. Co więcej, na uwagę zasługuje pięknie wykonana podłoga, przypominająca układ kostek.

Początkowy wygląd sklepu pozwolił nam na zaplanowanie kolejnych etapów. Wiedzieliśmy, że warto wykorzystać potencjał drewnianej estetyki. Dlatego zdecydowaliśmy się na system Avenir, który czerpie inspirację zarówno z drewna, jak i metalu.

W sklepie ABM dostępne są meble do sklepów różnych branż, w tym odzieżowej.

Zapraszamy do sklepu:
https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-avenir

Wróć
Post Thumbnail