Kino Letnie: V edycja – dziękujemy za obecność

Kolejna edycja Kina Letniego za nami! Pierwszego lipca 2022 roku, w budynku ABM przy Dobrym Początku 6 w Krakowie, spotkaliśmy się na filmowym seansie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 21:00. Na ekranie wyświetliliśmy film „Imagine” – dramat z 2012 roku. Spotkanie zgromadziło liczną widownię – mieszkańców i miłośników Osiedla Przewóz, pracowników ABM, partnerskie firmy.

 

Kino Letnie ABM – V edycja

Kino Letnie to z założenia impreza plenerowa, dlatego zamierzaliśmy wyświetlić film przed budynkiem siedziby ABM. Jednak kapryśna pogoda nieco zmieniła nasze plany. Zdecydowaliśmy się przenieść wydarzenie do pomieszczenia magazynowego, gdzie rozgościliśmy się na wygodnych leżakach. Atrakcją towarzyszącą wyświetlaniu filmu był bez wątpienia food truck, do którego ustawiały się kolejki po frytki belgijskie i zapiekanki. Nieco ochłody zapewniły natomiast lody oraz lemoniada. Zorganizowaliśmy również konkurs z wiedzy na temat poprzednich edycji Kina Letniego w ABM oraz ogólnej wiedzy na temat firmy.

Po wyborze przysmaków i przeprowadzeniu konkursu przyszła pora na wyświetlenie filmu „Imagine”.

Kino plenerowe w ABM Wyposażamy Sklepy

„Imagine” to dramat wyreżyserowany przez Andrzeja Jakimowskiego (autor filmu „Zmruż oczy”), którego akcja dzieje się w Lizbonie. Fabuła filmu skupia się na instruktorze uczącym osoby niewidome orientacji w przestrzeni. To jednak nie jedyny wątek w filmie, o czym mogli przekonać się nasi goście.

Cieszymy się, że nasze wydarzenie zgromadziło tak wielu uczestników – dziękujemy za obecność! Zapraszamy serdecznie na kolejne edycje Kina Letniego.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:
https://www.abm.com.pl/2022-v-edycja-kina-letniego

Wróć
Post Thumbnail