Meble biurowe w branży nieruchomości

Meble biurowe w branży nieruchomości

Wyposażenie wnętrza dla agencji nieruchomości to angażujący projekt. Bierzemy pod uwagę nie tylko użyteczność takiego miejsca. Istotne jest to, jaką identyfikację wizualną stosuje firma. Te składniki zebrane razem zapewniły odpowiednio urządzone wnętrze.

Projekt zakładał urządzenie biura dla pracowników, z miejscem przeznaczonym do użytku dla Klientów. W rezultacie była to recepcja i sala konferencyjna.

Stonowana kolorystyka z elementami identyfikującymi

Wnętrze, poza typowo biurową strefą wyposażyliśmy w salę szkoleniową.
Dla Klientów przeznaczyliśmy recepcję oraz salę konferencyjną, które są miejscem spotkań biznesowych.

W całości dominuje odcień popielaty i czerń. Kolor zielony jest elementem wyróżniającym firmę. Do obić krzeseł użyliśmy tapicerek zielonych.

Przy recepcji, naprzeciw lady postawiliśmy szklaną, zamkniętą witrynę. Służy ona na przykład do prezentacji nagród, firmowych gadżetów i dyplomów. To doskonała wizytówka każdej firmy.

Recepcję oddzieliliśmy od korytarza, którym często przechodzą pracownicy. Zastosowaliśmy szklaną ścianę z czarną ramą.

Lada-recepcyjna

Recepcja z ladą sercem biura

Lada w szarym kolorze z białym frontem jest elegancka, minimalistyczna i użyteczna. Dzięki niej możliwa jest obsługa Klientów oraz wymiana dokumentów między pracownikami. Za ladą wstawiliśmy biały regał, ponieważ jest niezbędny do pracy na recepcji.

Tuż za ścianą recepcji urządziliśmy salę szkoleniową. Obok ściany wstawiliśmy czarną przegrodę, przez którą widać część sali. Posiada ona krzesła ze składanymi pulpitami, ponieważ umożliwiają robienie notatek.

Meble biurowe zastosowane w realizacji są dostosowane do przestrzeni szkoleniowo-biurowej. Współpracując z Klientem, prowadziliśmy odpowiednią komunikację, co pozwoliło zrealizować projekt z sukcesem.

 

Wróć
Post Thumbnail