Mikołaj przybył do siedziby ABM

Mikołaj w ABM. W niedzielę 4 grudnia w krakowskiej siedzibie ABM odbyły się mikołajki, które od lat organizujemy specjalnie dla dzieci pracowników. Spotkanie rozpoczęło się od spektaklu „Kolorowa ulica marzeń”. Dzieci kibicowały bohaterce, która dąży do spełnienia swoich marzeń, wspierana przez swojego przyjaciela. Występ zdobiła pomysłowa scenografia i rekwizyty. Towarzyszyły nam również dźwięki muzyki.

Spotkanie mikołajkowe dla dzieci w ABM

Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na Mikołaja, który przybył na Dobry Początek wraz ze swoimi pomocnikami. Pamiętając poprzednie lata, wiedzieliśmy, że zaskoczy nas i w tym roku. Przybywał już do nas w czerwonym kabriolecie i na motorze. Pewnego razu do przewożenia prezentów użył nawet wózka podnośnikowego! W tym roku zjawił się na dachu nowego budynku ABM, wywołując uśmiech na twarzach dzieci.

Worki z prezentami opuszczał prosto z dachu po wytrzymałej linie. Odbierali je pomocnicy, którzy czekali na dole. Po udanym przekazaniu przesyłek i załadowaniu ich na taczki wszyscy ruszyli do dzieci.

Na miejscu czekała już czerwona, wygodna sofa, z której Mikołaj wywoływał dzieci. Podczas wręczania upominków na twarzach dzieli malowało się wiele emocji. Nic dziwnego, w końcu takie spotkanie zdarza się tylko raz w roku!

Pod koniec spotkania ustawiliśmy się do wspólnych, pamiątkowych fotografii. Świąteczna atmosfera i pozytywne emocje uwieczniliśmy na wielu zdjęciach.

Zobacz, jak wyglądało tegoroczne spotkanie mikołajkowe:
https://www.abm.com.pl/2022-mikolaj-w-abm

Wróć
Post Thumbnail