Nowa realizacja ABM Katowice – wyposażenie sklepu

Przedstawiamy kolejną realizację. Tym razem to sklep wchodzący w skład dużej sieci spożywczej. Za realizację odpowiadał Salon ABM w Katowicach. Asortyment prezentowany jest na regałach. Wygodną obsługę Klientów zapewnia natomiast lada sklepowa. Opisujemy, jak dokładnie wygląda nowe wyposażenie w sklepie.

 

Wyposażenie sklepu przez Salon ABM w Katowicach

Realizacja miała miejsce w nowo otwieranym sklepie spożywczym. Ekspozycja asortymentu spożywczego wymaga sprawdzonych rozwiązań. Regały metalowe do sklepu w kolorze antracytowym pozwalają na prezentację towaru z dwóch stron. Na regałach umieściliśmy barierki oraz listwy cenowe – niewielkie, ale istotne elementy. Dzięki nim produkty są bezpieczne i możemy je opisać.

Przy regałach wyodrębniliśmy dodatkowe miejsce na ekspozycję. Dzięki regałom dostawianym artykuły prezentujemy również na zakończeniach regałów. W wybranych regałach zamontowaliśmy kratki oraz aluminiowe wkładki z zawieszkami. To miejsce, gdzie umieścimy zabawki, torebki prezentowe, a nawet sprzęt kuchenny.

Oznaczyliśmy każdy z działów tak, aby Klienci z łatwością odnajdywali potrzebne produkty. Klient dostarczył nam swoje projekty grafik, my natomiast zajęliśmy się kwestią wydruku. W efekcie każdy z działów jest oznaczony w czytelny sposób.

W asortymencie sklepu znajdują się czasopisma i gazety, dlatego w wyposażeniu nie mogło zabraknąć regału na prasę. Okładki pism są świetnie widoczne dzięki półkom zamontowanym pod lekkim kątem. Z kolei barierka na przodzie regału zabezpiecza czasopisma przed wypadnięciem z półek.

Nietypowym elementem wyposażenia jest regał na ceraty. Składa się on z rur przymocowanych do dwóch płyt po bokach. Na rurach zawieszone są wzorzyste obrusy.

Nowoczesna lada do sklepu spożywczego

Imitacja betonu od kilku sezonów cieszy się sporym powodzeniem w wyposażeniu różnych wnętrz. Także w wyposażeniu sklepów. Wykonaliśmy ladę z elementami w odcieniu ciemnego betonu i dębowym. W środkowej części lady widoczna jest płyta oddzielająca strefę wykładania towarów od strefy pakowania. Ponadto tuż przy ladzie umieściliśmy stoliki pod koszyki sklepowe.

W realizacji znalazł się też oczywiście regał na pieczywo. Wykonany z metalu, obudowany płytą w kolorze dębowym. Za szklanymi drzwiami zaprezentujemy pieczywo ułożone na półkach oraz w koszach.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z ukończonej realizacji:
https://www.abm.com.pl/sklep-spozywczy-czestochowa-2022-08

Wróć
Post Thumbnail