Odnowiliśmy stoisko z tradycyjną żywnością

Stoisko z tradycyjną żywnością odwiedzają przede wszystkim osoby ceniące walory smakowe naturalnych produktów i dbające o zdrowie. Krakowski dział projektowy ABM zaprojektował wyspę handlową dla stoiska sprzedającego naturalne wędliny. Sklep położony jest w atrakcyjnej lokalizacji w największym centrum handlowym w Tarnowie.

Jak sprzedawać wyroby naturalne

Tarnowski sklep z tradycyjną żywnością oferuje naturalne wędliny i przetwory. W galerii działa już 9 lat, poszerzając grono Klientów. Projektując nowy wygląd stoiska, wzięliśmy pod uwagę wcześniejsze rozmieszczenie mebli i instalacji. Natomiast radykalnej zmianie uległ sam wygląd wyspy. Zdecydowaliśmy się na nowoczesne wykończenie wyspy, w odcieniu czarno-białym. Całość wykonaliśmy ze stali lakierowanej na czarny kolor, z dodatkiem białej płyty meblowej. Regionalny wygląd wyspy podkreśliliśmy dzięki drewnianym elementom. Są to przesłony z drewna litego po bokach wyspy, półki na przetwory z klejonki oraz hasło z drewnianej sklejki. Jako dodatkowy element ozdobny użyliśmy natomiast białej, ażurowej siatki.

Wyposażenie stoiska mięsnego nie może istnieć bez sprawdzonych mebli chłodniczych. Dlatego ustawiliśmy ją w centralnej, przedniej części wyspy handlowej. Witryna chłodnicza prezentuje różne rodzaje wędlin oraz nabiał. Stanowisko do krojenia wędlin oraz mycia rąk znajduje się za witryną, tuż obok lodówek. Nie zapomnieliśmy także o niezbędnym wyposażeniu do sklepu mięsnego, czyli krajalnicach do wędlin i wadze sklepowej.

Wygodna i bezpieczna obsługa Klientów

Stanowisko do obsługi Klientów wyposażyliśmy w osłonę z otworem na wydawanie towaru. Na ladzie umieściliśmy wagę sklepową, a dodatkowo także szufladę kasową oraz półkę na klawiaturę. Samo wydawanie towaru dokonuje się natomiast nad witryną chłodniczą. Z kolei żaluzja aluminiowa zamykana na klucz umożliwia zasłonięcie stanowiska po skończonej pracy.

Warto, by stoisko z żywnością tradycyjną wyróżniało się swoim wyglądem. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu elementów nawiązujących do branży, w której działamy. W realizacji wyposażenia sklepu oferującego tradycyjne wyroby użyliśmy zatem drewnianych elementów. Efektem jest więc nowoczesna wyspa handlowa, której nie brak regionalnego charakteru.

Wróć
Post Thumbnail