Otrzymaliśmy tytuł „Wielki Modernizator 2022”!

Zostaliśmy laureatem konkursu Instytutu Europejskiego Biznesu! Drugi rok z rzędu otrzymaliśmy tytuł, który świadczy o wysokiej wartości odpisów amortyzacyjnych. Tym samym znaleźliśmy się w rankingu XI edycji konkursu. Wyróżnienie jest efektem analizy wyników finansowych naszej firmy, przeprowadzonej przez Instytut w styczniu tego roku.

 

Nagroda dla ABM w konkursie „Wielki Modernizator 2022”

W trakcie okresu od 2019 do 2020 roku wykonaliśmy odpisy amortyzacyjne na kwotę 2,2 mln zł! Zajęliśmy 2676. miejsce w rankingu liczącym 7 tysięcy podmiotów. Aby wyłonić zwycięzców, Instytut zbadał wyniki aż 100 tysięcy firm.

Warunkiem uzyskania tytułu „Wielkiego Modernizatora” było przekroczenie określonej kwoty amortyzacji: 2 milionów złotych. Dokonywanie odpisów amortyzacyjnych jest powiązane z rozwojem i inwestycjami firmy. Ich wysokość odzwierciedla skalę inwestycji w aktywa trwałe.

„Wielki Modernizator” to konkurs zapoczątkowany w 2012 roku. Organizuje go Instytut Europejskiego Biznesu, który specjalizuje się w analizie finansowej polskich firm. Przeprowadza też takie konkursy jak Gepardy Biznesu, Efektywne Firmy czy Brylanty Polskiej Gospodarki.

W ostatnim czasie pisaliśmy o zdobyciu nagrody „Brylant Polskiej Gospodarki 2022”:
/abm-z-tytulem-brylant-polskiej-gospodarki-2022

Wróć
Post Thumbnail