Prestiżowa nagroda Diament Forbesa 2021

Diament Forbesa dla ABM

Niezmiernie miło nam poinformować o zdobyciu nagrody Diament Forbesa 2021, przyznawanej przez redakcję pisma Forbes. Wyróżnienie otrzymują najlepiej rozwijające się firmy. ABM znalazło się wśród laureatów już po raz drugi.

Diamenty Forbesa — wynik fachowej analizy

Diament Forbesa 2021 otrzymują tylko te firmy, które działają skutecznie, czyli są rentowne i płynne finansowo.

Nagroda Diamenty Forbesa przyznawana jest corocznie na podstawie wyników przedsiębiorstw. Dane potrzebne do wyłonienia zwycięzców opracowuje się na podstawie KRS, za pomocą szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. W rezultacie analizuje się wyniki finansowe. W przypadku tegorocznej edycji obejmują one lata 2015-2019. Dodatkowo bierze się pod uwagę historię płatniczą, wielkość majątku czy sytuację prawną.

Dodatkowo wymaga się odpowiedniego poziomu podnoszenia wartości firmy. Chodzi tutaj o minimum 15-procentowy wzrost wartości przedsiębiorstwa w ciągu 3 lat.

Raport Diament Forbesa 2021 – zapraszamy do lektury

Całe zestawienie zwycięskich firm podzielono na województwa oraz kategorie określające wysokość przychodów. Pełna lista zwycięskich firm pojawi się w numerze 02/2021 oraz na stronie internetowej pisma.  Zapraszamy do śledzenia magazynu.

Tak cenione wyróżnienie to dla nas powód do dumy. Z radością oczekujemy kolejnych edycji, z motywacją do dalszych sukcesów.

Zobacz inne nasze nagrody: https://www.abm.com.pl/nagrody-wyroznienia-i-certyfikaty

Wróć
Post Thumbnail