Projekt sklepu budowlanego

Krakowski zespół projektowy ABM wykonał projekt sklepu – centrum budowlanego o powierzchni niemal 300 metrów kwadratowych. Znajduje się on w Nowym Wiśniczu, w okolicy Bochni. Centrum ma w swojej ofercie elektronarzędzia, farby, kleje, a także drobne artykuły metalowe. To także wypożyczalnia narzędzi i serwis sprzętu.

Rozwiązania dla zróżnicowanego asortymentu

Wykonując projekt sklepu, braliśmy pod uwagę potrzebę ekspozycji zarówno produktów drobnych i lekkich, jak i ciężkich. Regały metalowe, czyli osiem gondoli wykonaliśmy w kolorze antracytowym. Obustronny regał do sklepu sprawia, że miejsce w sklepie jest optymalnie wykorzystane. Na regałach widnieją farby, lakiery, chemia samochodowa. Nie brakuje także drobnych artykułów, takich jak śruby, wkręty, złączki. Zostały one umieszczone w plastikowych pojemnikach. Z kolei odzież ochronna znalazła miejsce w pojemnych koszach, zawieszonych na regałach. Dzięki perforacjom na regałach możliwe było zamontowanie zawieszek z drobniejszym towarem w opakowaniach. Gondole mają na przodzie listwy cenowe, dzięki którym ceny są dobrze widoczne dla Klientów.

Wygodne stanowiska do obsługi Klientów

Stanowiska do obsługi Klientów powinny być wygodnym miejscem, zarówno dla pracowników, jak i samych zainteresowanych. Aby to zapewnić, czasami najlepszym rozwiązaniem są meble na indywidualne zamówienie. Zdecydowaliśmy się na zagospodarowanie tej przestrzeni za pomocą kilku lad ustawionych obok siebie – standardowych oraz niskich. Wykonaliśmy je z płyty meblowej w kolorze brązowym. Dzięki szafkom, szufladom i półkom pracownicy mają dostęp do dokumentów i akcesoriów biurowych. Lady są jednocześnie miejscem do ekspozycji produktów dzięki antracytowym perforacjom z zawieszkami umieszczonymi na froncie. Wisi tam drobny towar, idealny do sprzedaży impulsowej.

Na ścianie znalazły się także pionowe panele naścienne z systemu NUT. Zawieszone są na nich drobne artykuły w opakowaniach. Wyposażenie sklepu budowlanego nie mogło obejść się również bez zaplecza, określenia miejsca na dostawę oraz strefy wejścia i wyjścia dla Klientów. Wybraliśmy także koszyki i wózki sklepowe dla wygodnego transportu zakupów.

Zdjęcia z realizacji ABM dostępne są w zakładce Realizacje.

Wróć
Post Thumbnail