Projekt sklepu – ekskluzywne wyposażenie wnętrza

Projekt sklepu – ekskluzywne wyposażenie wnętrza

Wykonaliśmy realizację dla marki tworzącej luksusowe, wysokiej jakości produkty. Taki towar wymaga równej sobie oprawy. Udało nam się to osiągnąć, dzięki wielu elementom. Od wyboru mebli, przez dobór obicia krzeseł, po wykonanie oświetlenia. Nasze doświadczenie z pewnością ułatwiło wykonanie zadania.

Lokalizacja sklepu przypada na ulicę Floriańską w Krakowie. Tak rozpoznawalne usytuowanie stwarza wiele możliwości. Przede wszystkim efektowną witryną możemy zwrócić uwagę na nasz sklep.

Zwłaszcza że otoczony jest urokliwymi kamienicami i zabytkami. Atmosferę tworzą mieszkańcy oraz niezliczona liczba turystów.

Marka oferuje obuwie, które powstaje z prawdziwej pasji. Sklep posiada także koszule, garnitury i dodatki. Naszym celem było stworzenie wnętrza, które zaprezentuje ekskluzywny towar.

W dobrze zaprojektowanym sklepie tkwi sekret, jak zachęcić Klienta do zakupu odzieży.

Projekt sklepuProjekt sklepu obuwniczego – podstawa realizacji wnętrza

Sklep urządziliśmy z zastosowaniem mebli prezentujących obuwie. Dlatego umieściliśmy w nim stojaki na buty.

Buty wyeksponowaliśmy na słupkach. Są w złotym kolorze, który doskonale oddaje prestiż marki. Dodatkowo barwa ta przyciąga spojrzenia Klientów. Oprócz słupków postawiliśmy na ekspozytory w formie schodków. Dzięki temu otrzymaliśmy różnorodną wystawę.

Całość projektu wyróżnia zastosowanie brązowego koloru. Nawiązuje on do klasyki i jest ponadczasowy. Stonowane barwy dodają elegancji wnętrzu.

Natomiast półki są już białe. Dzięki temu towar wyróżnia się, a całość jest rozjaśniona.

Liczne lustra pozwalają Klientom na szybką ocenę stylizacji. To przydatne, zwłaszcza gdy Klientowi w wyborze doradza pracownik sklepu. Ponadto lustra powiększają optycznie przestrzeń.

Projekt sklepu wzbogaciliśmy o szklane stoły ze złotym obramowaniem. Specjalnie umieściliśmy je na środku sklepu, bo tworzą naprawdę wyjątkowy efekt. Towar zaprezentowaliśmy również na brązowych stolikach o zamkniętej formie.

Przy wyposażaniu eleganckiego sklepu nie zapomnieliśmy o sofach. Pikowane wyżłobienia przywodzą na myśl styl angielski. To był doskonały wybór dla tej realizacji.

Projekt sklepu obuwniczegoDodatki do wyposażenia wnętrza – podkreślenie eleganckiego charakteru

Z pozoru mniej ważne akcesoria potrafią dodać charakteru. Są też bardzo użyteczne do prezentacji niewielkiego towaru. W tym celu zastosowaliśmy ekspozytory, na przykład na spinki do mankietów. Natomiast małe półki okazały się idealne do prezentacji krawatów.

Projekt sklepu to także dobór oświetlenia

Zamontowaliśmy je zwłaszcza we wnękach – gdzie nie dociera odpowiednia ilość światła. U góry sali zastosowaliśmy punktowe oświetlenie.

Realizacja była dla nas wyzwaniem. W efekcie powstało miejsce z charakterem, pełne elegancji i klasy. Takie projekty napełniają nas dumą.

Wróć
Post Thumbnail