Projektowanie sklepu odzieżowego z Avenir

Projektowanie sklepu odzieżowego znajdującego się w Rzeszowie rozpoczęliśmy od zdobycia informacji na temat asortymentu. Sklep oferuje ubrania dla odważnych, nowoczesnych kobiet. Nie brakuje w nim zarówno ponadczasowej klasyki, jak i wygodniejszych krojów. Co ważne, wnętrze lokalu było już częściowo urządzone. Z tego powodu dobraliśmy wyposażenie tak, aby współgrało z elementami, które już tam zastaliśmy.

 

Wyposażenie sklepu odzieżowego z drewnianymi elementami

Stałym elementem wyposażenia była drewniana boazeria na ścianie. Jak tłumaczył Klient, to element, który musiał zostać w lokalu. Na miejscu były już także dwie drewniane szafki. Szczególną ozdobą wnętrza była też podłoga ze wzorem szachownicy. Wiedzieliśmy, że meble, które wybierzemy, będą w drewnianej estetyce. Rozpoczynając projektowanie sklepu odzieżowego, zdecydowaliśmy się więc na system Avenir.

Moduł przyścienny Avenir, dedykowany do ekspozycji odzieży, uzupełniliśmy o drewniane drążki do prezentacji ubrań na wieszakach, okrągłe ekspozytory, kostki i półki na ubrania. Dwie gondole z drewnianą podstawą przeznaczyliśmy na odzież zawieszaną na wieszakach. Rurę gondoli oraz modułu przyściennego pomalowaliśmy na biały kolor.

Poza modułem i gondolami, istotnym elementem wyposażenia okazała się lada Avenir. Została ona lekko zmodyfikowana wedle ustaleń z Klientem. Życzył on sobie, aby zamiast całego frontu z drewna zastosować naprzemiennie drewno i białą płytę laminowaną. Wiedząc, jak ważna jest obsługa Klienta, ladę umieściliśmy w kluczowym miejscu w sklepie.

Wizualizacja sklepu odzieżowego zawierała początkowo stoły Avenir. Ostatecznie jednak podjęliśmy decyzję o rezygnacji z tego elementu. Powodem była ograniczona powierzchnia lokalu.

Dodatkowe elementy wyposażenia sklepu odzieżowego

Oprócz mebli zastosowaliśmy takie elementy wyposażenia jak białe manekiny sklepowe. Wybraliśmy nowoczesne modele bez rysów twarzy, ale z połyskiem. Podstawa ze szkła mocowana do łydki zapewnia ochronę manekina przed upadkiem. Manekiny umieściliśmy na wystawie.

Cała realizacja sklepu w Rzeszowie trwała łącznie około miesiąca, dołączając do udanych projektów ABM. Z sukcesem realizujemy wyposażenia wnętrz oparte na wizualizacjach dla Klientów, gwarantując fachową pomocą naszych Doradców.

Zapraszamy do zakupów:
https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-avenir

Wróć
Post Thumbnail