Projektowanie wyposażenia sklepów z pCon

Projektowanie wyposażenia sklepów z przyjaznym narzędziem pCon

Przy procesie dobierania mebli do naszego sklepu, musimy dokonywać wyborów. Najpierw wybieramy system meblowy. Komponujemy meble na bazie dedykowanych dodatków. Zastanawiamy się nad kolorem i wymiarami mebli. Jednak zanim to wykonamy, potrzebujemy odpowiedniego narzędzia. Proste w obsłudze narzędzie pCon z pewnością nam pomoże.

Konfigurator wnętrz pCon dostępny jest na stronie ABM. Działanie konfiguratora najlepiej omówić na konkretnym przykładzie.

Dla nas będzie to system Avenir. Jest to system nagrodzony w prestiżowych konkursach. Prezentowaliśmy go na targach EuroShop w 2020 roku. Czyli na najbardziej znanych targach branży retail. Firmy pokazują tam swoje najlepsze projekty. Nie tylko z dziedziny wyposażenia wnętrz, ale również reklamy i sprzedaży.

Avenir jest rezultatem zastosowania drewna oraz metalu. Jego podstawowym elementem jest metalowa rura i drewniane półki. Całość prezentuje się elegancko i uniwersalnie, więc pasuje i do sklepu, i do mieszkania. Projektowanie wyposażenia sklepów z systemem Avenir pozwoli nam otrzymać odpowiedni rezultat.

Warto zauważyć, że udział w targach to nie jedyny sukces Avenira. Otrzymał też nagrodę Diamentu Meblarstwa 2020. W tym konkursie rywalizowały najlepsze rozwiązania meblarskie. Oczywiście taka wygrana to powód do dumy.

Przemyślany i użyteczny projekt sklepu odzieżowego

Podstawą systemu Avenir są regały naścienne i gondole. W narzędziu pCon dobieramy dodatki do podstawowych elementów. Dodajemy półki, drewniane drążki, zawieszki i ekspozytory. Te składniki tworzą profesjonalną ekspozycję.

Kiedy mamy już elementy dodatkowe, możemy spersonalizować ich wygląd. Zrobimy to za pomocą zmiany koloru. Wybierzemy też odpowiednie wymiary.

Dzięki modelom 3D gotowy mebel obejrzymy pod każdym kątem. Możemy też powiększyć lub pomniejszyć wybrany obiekt. Efekt możemy zapisać na swój dysk. A potem przeglądać je jak zwykłe zdjęcia.

Projektowanie wyposażenia sklepów zgodnie z naszymi potrzebami

Właściciele sklepów zawsze zastanawiają się, jak zachęcić Klienta do zakupu odzieży. Istotne jest, aby pomyśleć o tym na etapie tworzenia wnętrza. Powinno ono być urządzone logicznie i intuicyjnie dla Klienta. Będzie wtedy instynktownie wiedział, jak poruszać się po nim.

Takie podejście sprawia, że stworzymy mebel, który odpowiada naszym wymaganiom. Dostosowanie mebla do sklepu zaowocuje jego użytecznością. Przejrzysty układ sklepu to wzmocni. Reasumując, użycie konfiguratora sprawdzi się, jeśli chcemy zaprojektować wnętrze sklepu.

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego: https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-avenir

Inny wpis na ten temat: https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-avenir

Wróć
Post Thumbnail