Przedstawiamy wyposażenie sklepu w interaktywnym muzeum

Prezentujemy wyposażenie sklepu z pamiątkami w wyjątkowym muzeum. Sklep znajduje się w obiekcie, który połączył rozrywkę i edukację, dostarczając wiedzę w atrakcyjnej formie. W sklepie tuż przy wejściu do muzeum można kupić pamiątki.

 

Wyposażenie sklepu z pamiątkami przez Salon ABM Katowice

Sklep o powierzchni 160 metrów kwadratowych wypełniliśmy minimalistycznymi meblami, które zaprojektowaliśmy. W ramach realizacji wykonaliśmy projekt, a następnie dostarczyliśmy i zamontowaliśmy wyprodukowane przez nas meble.

Regały sklepowe i stoliki ekspozycyjne

Podstawowe wyposażenie sklepu stanowią regały. Ustawiliśmy białe i antracytowe regały bokiem do siebie, dzieląc tym samym pomieszczenie na dwie części.

Białe regały pełnią funkcję tła dla kolorowych gadżetów, takich jak kubki, magnesy, kubki, maskotki. Na tle antracytowych regałów znajdują się świecące artykuły – włączone lampki tworzą ciekawy efekt.

Regały wyposażyliśmy w ścianki perforowane, na których zamontowaliśmy półki i zawieszki sklepowe. Dolne szuflady umożliwiają przechowywanie dodatkowego towaru, co ułatwia pracownikom uzupełnianie ekspozycji.

Dodatkowym wyróżnieniem regałów jest oświetlenie RGB, które zamontowaliśmy w górnej części szafek.

W ramach projektu zaprojektowaliśmy również regały z obudową z płyty laminowanej w kolorze drewna. Umieściliśmy je w narożnej części sklepu, obok lady. Ich wyróżnikiem jest wieniec górny w kształcie fali.

Z kolei w środkowej części sklepu zainstalowaliśmy stoliki ekspozycyjne wykonane z białej płyty laminowanej.

Lada sklepowa do sklepu z pamiątkami

W sklepie z pamiątkami nie mogło zabraknąć stanowiska do obsługi Klienta. Biała lada sklepowa jest na tyle szeroka, aby umożliwiać pracownikom wygodne pakowanie zamówień. Od strony pracowników ladę zaopatrzyliśmy w półki, zamykane szafki i szuflady. Podświetlane elementy na froncie lady, podobnie jak w regałach, są dopełnieniem wystroju.

Kolorowa instalacja świetlna

Oprócz wyposażenia w sklepie byliśmy zaangażowani w stworzenie zabudowy do instalacji w strefie zabawy.

Instalacja angażuje zmysły zwiedzających poprzez kolorowe i dźwiękowe efekty. To dziewięć tub w różnych kolorach. Ich rozmiary pozwalają gościom na wejście do środka. Na zewnątrz instalacji znalazły się napisy z oznaczeniem kolorów w różnych językach świata.

Zdjęcia z realizacji:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-gliwice-2023-03

Spodobała się Państwa ta realizacja? Zapraszamy do kontaktu.

Wróć
Post Thumbnail