Realizacja ABM Katowice – sklep ze zdrową żywnością

Sklep ze zdrową żywnością, w którym miała miejsce realizacja, znajduje się w Częstochowie. W ofercie sklepu znajdziemy świeżą żywność, różnorodne artykuły spożywcze, kosmetyki i chemię gospodarczą. Salon ABM w Katowicach wykonał projekt sklepu, dostarczył i zamontował meble.

 

Sklep ze zdrową żywnością wyposażony przez ABM Katowice

Lada sklepowa i stanowisko do krojenia wędlin

Realizacja objęła zarówno meble wykonane na indywidualne zamówienie, jak i standardowe regały metalowe. Dostarczyliśmy także urządzenia chłodnicze przeznaczone na wędliny, nabiał, warzywa, owoce i napoje.

Naprzeciwko wejścia do sklepu mieści się stanowisko kasowe. Ladę sklepową wykonaliśmy w kolorze Dąb Bordeux. Dodatkowo na przodzie lady zamontowaliśmy półkę dla Klientów oraz cztery półki na sprzedaż produktów impulsowych. Pracownicy mają natomiast do dyspozycji szafki oraz szuflady. Tuż obok lady postawiliśmy lodówkę, w której prezentowane są świeże wędliny.

 

Regały przyścienne, gondola i wyspa warzywna

W części przyściennej sklepu znalazły się ciągi regałów oraz lodówki. Regały metalowe obudowane płytą w kolorze Dąb Bordeux ustawiliśmy tuż przy ścianie. Półki regałów są wzmacniane, dzięki czemu utrzymają nawet większy ciężar. Co więcej, oświetlenie LED zamontowane na słupkach kieruje uwagę na produkty umieszczone na półkach. Na jednej ze ścian umieściliśmy lodówki na napoje, dania gotowe i nabiał.

W środkowej części sklepu znalazły się także dwie dwustronne gondole. Pierwszy regał na warzywa i owoce to zaokrąglona wyspa warzywna. Wykonaliśmy ją z wytrzymałej stali pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Wyspę obudowaliśmy płytą laminowaną. Jakie produkty znalazły się na wyspie warzywnej? Głównie miody, sosy pomidorowe, produkty sypkie, warzywa i owoce sprzedawane luzem.

Z kolei druga gondola ma lekko zaokrąglony kształt. Na pięciu poziomach eksponowane są przekąski i słodycze. Zakończenia gondoli stworzyły dodatkowe miejsce do prezentacji towaru.

W realizacji dostarczaliśmy także urządzenia chłodnicze przeznaczone na świeże produkty: lodówkę chłodzącą na wędliny, lodówkę na napoje i dania gotowe, a także lodówkę na warzywa i owoce.

Więcej zdjęć znajdziemy na stronie ABM, w zakładce Realizacje.

Wróć
Post Thumbnail