Relacja z gali „Diamentów Forbesa 2024”

Gala z okazji XVI edycji Diamentów Forbesa była celebracją polskich przedsiębiorstw, które wyróżniają się dynamicznym rozwojem. Z tego powodu pojawiliśmy się na małopolskiej gali w Krakowie, która odbyła się 14 maja i zgromadziła zwycięzców rankingu. Dyplom Laureata „Diamenty Forbesa 2024” odebrała Pani Prezes Mirosława Morawska oraz Pan Ryszard Rudnik, Członek Zarządu. Po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez Kapitułę!

 

„Diament Forbesa 2024” dla ABM

90,7 mln złotych – to wartość sprzedaży, którą uzyskaliśmy za 2022 rok! „Diament Forbesa” przyznany w 33. urodziny firmy potwierdza nasze dotychczasowe osiągnięcia. Jesteśmy laureatem Rankingu Miesięcznika „Forbes” już po raz czwarty!

Ranking Diamentów Forbesa opracowują niezależni eksperci wywiadowni Dun & Bradstreet Poland. Powstaje on na podstawie szybkości wzrostu wartości i danych finansowych przedsiębiorstw. Firmy obecne w zestawieniu mogą pochwalić się szybkim tempem rozwoju, stabilną pozycją, a także sukcesami w kraju i za granicą. To potwierdzenie zaufania Klientów oraz Partnerów biznesowych.

Gale regionalne odbywają się w 12 miastach w Polsce. Na uczestników krakowskiej gali Forbesa czekały wystąpienia. Panel dyskusyjny skupiał się na zagadnieniach związanych technologią, ochroną środowiska i bezpieczeństwem cyfrowym. Po części merytorycznej ogłoszono oficjalne wyniki tegorocznej edycji. Z dumą odebraliśmy dyplom Forbesa dla naszej firmy!

Dziękujemy Zespołowi ABM – to nasz wspólny Diament! Podziękowania kierujemy również do Klientów i Partnerów, którzy obdarzyli nas zaufaniem!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dołączonych do relacji z wydarzenia:
https://www.abm.com.pl/gala-diamentow-forbesa-2024

Wróć
Post Thumbnail