Salon z garniturami w Irlandii. Aranżacja sklepu odzieżowego

Aranżacja sklepu odzieżowego przez nasz Salon w Krakowie. W ramach realizacji wykonaliśmy projekt, a następnie wyprodukowaliśmy meble.

 

Aranżacja sklepu odzieżowego z garniturami

W asortymencie sklepu znajdziemy eleganckie stroje dla mężczyzn i chłopców. Salon oferuje duży wybór garniturów, koszule i dodatki. Znajdziemy tam stroje na różne okazje: spotkania biznesowe, śluby, komunie.

Właściciel zdecydował się na zmianę lokalizacji, a także wystroju sklepu. Teraz sklep znajduje się w samym centrum miasta.

Na nowej powierzchni liczącej 66 metrów kwadratowych wydzieliliśmy strefy.
Uwzględniliśmy podział ze względu na asortyment:
– garnitury,
– koszule,
– odzież dziecięca, szkolna i komunijna.

Ponadto wyznaczyliśmy przestrzeń na przymierzalnie i ladę sklepową.

W wyposażeniu sklepu zastosowaliśmy wybrane meble z systemu SQUARE i NUT. Elegancki klimat wnętrza tworzą meble w kolorze orzechowym i czarnym.

Do ekspozycji garniturów wybraliśmy regały przyścienne z kolekcji SQUARE. Wyposażyliśmy je w różnego rodzaju zawieszki sklepowe i półki. Szuflady w dolnej części regałów służą do przechowywania towaru. W sekcji dla chłopców zamontowaliśmy panele naścienne z zawieszkami sklepowymi.

Koszule są prezentowane w regale na koszule z licznymi półkami. Dwie górne półki są większe niż pozostałe. Znajdują się tam pojedyncze egzemplarze koszul. Ułatwia to wybór wśród wielu fasonów i kolorów koszul. Dodatkowym wyróżnieniem szafy jest oświetlenie znajdujące się w dwóch górnych rzędach półek.

Dodatkowe wyposażenie do butiku

W środkowej części salonu znajdą się stoły ekspozycyjne sklepowe. Prezentowane są na nich atrakcyjne zestawy akcesoriów. Między innymi muchy, spinki do mankietów i skarpety. W centralnej strefie pojawiły się też stojaki na ubrania do sklepu w różnych konfiguracjach. Z podestami, obudowane po bokach, z półkami i zawieszkami.

Z kolei krawaty umieszczone są na panelach sklepowych NUT, którymi obudowaliśmy słupy. Lustra po bokach pozwalają Klientom na dopasowanie krawata bez konieczności udania się do przymierzalni.

Klienci są obsługiwani przy ladzie sklepowej. Front stanowiska wykonaliśmy w kolorze czarnym. Natomiast obramowanie, obudowę, blat i nadstawkę – w kolorze orzechowym. Tuż nad ladą znajduje się szyld z logo firmy. Ladę wyposażyliśmy dodatkowo w nadstawkę, która zakrywa blat.

Obok lady sklepowej umieściliśmy przymierzalnię wyposażoną w lustra. Czarne ramy przymierzalni zestawiliśmy z jasnoszarymi kotarami. W przestrzeni tuż za przymierzalnią mieści się niewielka wnęka, dla której również znaleźliśmy zastosowanie. Zamontowaliśmy tam panele z kolekcji NUT, które służą teraz do prezentacji krawatów dziecięcych.

Spodobała Ci się ta realizacja? Sprawdź też pozostałe sklepy, które wyposażyliśmy:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-odziezowe

Obejrzyj więcej zdjęć z realizacji:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-odziezowe-irlandia-2024-01

Wróć
Post Thumbnail