Sponsoring mebli do szatni piłkarskiej MKS Puszcza Niepołomice!

Wsparliśmy polski klub piłkarski! Jesteśmy sponsorem nowej szatni dla naszego Partnera MKS Puszcza Niepołomice. Teraz zawodnicy klubu mogą przygotowywać się do meczów w komfortowych warunkach! Nad realizacją czuwał nasz Salon ABM w Krakowie.

 

 

Realizacja mebli do szatni piłkarskiej

Od lat angażujemy się w działania społeczne, w tym wsparcie szkół i fundacji. Zaprojektowanie i wyposażenie szatni sportowej to nasz kolejny projekt sponsorski.

Miejski Klub Sportowy Puszcza Niepołomice awansował do Ekstraklasy rok temu, w 100-lecie swojego powstania. Postanowiliśmy zmodernizować szatnię dla zawodników, którzy odnoszą tak wspaniałe sukcesy!

Na początku poznaliśmy potrzeby zawodników i wizję klubu dotyczącą aranżacji szatni. Dokonaliśmy też pomiarów, niezbędnych do wykonania projektu i wizualizacji mebli do szatni piłkarskiej. Nasza projektantka stworzyła personalizowany projekt i wizualizacje wnętrza. Zadbaliśmy przede wszystkim o funkcjonalność, wygodę i efekt wizualny. Wykonaliśmy też prototyp szafki, który przedstawiliśmy Dyrektorowi klubu. Kiedy projekty został zaakceptowany, przystąpiliśmy do produkcji mebli!

Jak prezentuje się nowa szatnia piłkarska? Biało-niebieskie kolory wnętrza nawiązują do dawnych strojów piłkarzy, a klimat dopełnia tapeta ścienna Puszczy Niepołomickiej. Istotnym elementem realizacji było zaprojektowanie i wykonanie szafek do szatni. Teraz każdy piłkarz ma personalizowaną szafkę ze swoim wizerunkiem!

Szafki wykonaliśmy ze stali lakierowanej proszkowo na kolor niebieski i biały, a także płyty meblowej w kolorze czarnym. Drzwiczki szafki są zamykane na klucz, aby każdy mógł bezpiecznie przechowywać swoje rzeczy. W środku znajdują się haczyki na zawieszanie ubrań oraz półka. Zadbaliśmy też o wygodne siedziska w niebieskim kolorze i schowki na obuwie. Stanowiska mają oświetlenie LED i wymienną grafikę z wizerunkiem piłkarza.

W zmodernizowanej szatni umieściliśmy też wyspę z lodówkami, półki na sprzęt sportowy i ławeczkę.

Realizacja była kompleksowa – obejmowała projekt szatni, produkcję, transport i montaż mebli. Wszystkie prace przebiegły sprawnie – już po 2 miesiącach szatnia była gotowa do użytku!

Jesteśmy dumni z naszego Zespołu! Wierzymy, że Żubry poczują się znakomicie w nowej szatni i będą świętować w niej liczne sukcesy! Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z realizacji: https://www.abm.com.pl/szafki-do-szatni-sportowej-realizacja 

Wróć
Post Thumbnail