Uczniowie stworzyli dzieła dla mam z głów styropianowych ABM

W kalendarzu na przełomie maja i czerwca znajdują się dwie wyjątkowe daty. Wczoraj obchodziliśmy radosne święto Dnia Dziecka. Natomiast tydzień temu celebrowaliśmy Dzień Matki. Z tej okazji uczniowie szkoły podstawowej wykonali prezenty dla mam – z głów styropianowych.

Dzień Matki | Głowy styropianowe ABM

Miłość i wdzięczność możemy wyrażać na różne sposoby. Wspaniałe prace dla swoich mam przygotowali uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej Nr 9 w Lesznie. Uczniowie pod okiem nauczycieli stworzyli małe dzieła sztuki. Każde dziecko w twórczy sposób odzwierciedliło wygląd swojej mamy na głowie ze styropianu.

Jesteśmy pod wrażeniem zdolności dzieci i zaangażowania, które widać w pracach. Uczniowie zadbali o każdy szczegół, starannie ozdabiając głowy. Starały się jak najwierniej oddać wygląd swoich mam za pomocą makijażu, włosów i ozdób. Całość wyszła pięknie, bo płynęła prosto z serc dzieci.

Mamy były z pewnością dumne ze swoich pociech, które podarowały im tak kreatywne i niepowtarzalne prezenty. Taka niecodzienna ozdoba będzie wspaniałą rodzinną pamiątką.

Wszystkie prace można obejrzeć tutaj:
https://www.abm.com.pl/swietujemy-dzien-dziecka

Wróć
Post Thumbnail