W ABM wspieramy Talenty!

Zamiłowanie do sportu mamy w DNA! W Ekipie ABM znajdują się miłośnicy różnych aktywności. Biegamy, jeździmy na rowerze, uprawiamy triathlon. Dziś przedstawiamy Michała, którego pasją jest nordic walking.

W ABM Wyposażamy Sklepy wspieramy sportowców

Wspieramy również profesjonalnych sportowców. Byliśmy sponsorem wyjazdu Marcina Szarpaka na 5. Mistrzostwa Świata w Pływaniu Lodowym – Samoens 2023. W rezultacie został Mistrzem Świata i Królem Lodu, a jego wyniki trafiły do Księgi Rekordów Guinnessa!

W niedawnym wpisie przedstawiliśmy pasję Michała z Zespołu ABM, który uprawia kolarstwo. We wrześniu zdobył legendarne podjazdy kolarskie z trasy Tour de France. Dziś przedstawiamy jego imiennika, który odnosi sukcesy w nordic walkingu!

Michał szlifuje technikę marszu z kijami od 2017 roku. Wtedy też wystąpił w swoich pierwszych zawodach nordic walking – Pucharze Mistrzostw Polski w Mielnie. Zdobył tam 3. miejsce w kategorii Niepełnosprawni. Potem były kolejne zawody, medale i wyróżnienia!

Najważniejsze dokonania Michała w 2023 roku:
– 1. miejsce podczas Pucharu Świata PGE Nordic Walking World Cup 2023 w Bełchatowie. Osiągnął czas 35:04 na dystansie 5 km, w kategorii Nspr.
– 2. miejsce w Mistrzostwach Świata 2023 w Nordic Walking w Szczyrbskim Plesie. Uzyskał czas 00:35:09 na dystansie 5 km, w kategorii Nspr.
– 2. miejsce w Mistrzostwach Polski w Nordic Walking w Pleszewie. Ukończył marsz z czasem 00:37:22 na dystansie 5,5 km!
– 2. miejsce podczas Międzynarodowych Mistrzostw Czech w Bruntal. Jego wynik to 00:36:22 na dystansie 5 km, w kategorii Nspr.

Podarowaliśmy Michałowi specjalnie zaprojektowaną koszulkę z naszym logo. Mamy nadzieję, że przyniesie mu szczęście! Wszystkim sportowcom życzymy zwycięstw i osiągania zadowalających postępów!