Wnętrze sklepu odzieżowego z narzędziem do projektowania pCon

Wnętrze sklepu odzieżowego

Wiedząc, jak czasochłonne jest stworzenie projektu wnętrza, oddaliśmy w ręce architektów konfigurator pCon. Jest dostępny na naszej stronie, a co ważne całkowicie darmowy. Z jego pomocą stworzymy modele mebli 3D, które przedstawimy Klientom. Narzędzie jest intuicyjne, a w związku z tym łatwe w obsłudze. W rezultacie ułatwi pracę osobom zajmującym się projektowaniem wnętrz.

Pomocne narzędzie w wymagającym procesie projektowania sklepów

Rozpoczynając pracę w kreatorze, możemy wybrać jeden z trzech systemów meblowych. Każdy z nich stworzyliśmy z myślą o sklepach odzieżowych, ale sprawdzą się też w innych miejscach. Są uniwersalne, dlatego z powodzeniem zastosujemy je w domowej garderobie.

Nie potrzebujemy zaawansowanego sprzętu do obsługi programu. Podczas, gdy programy do urządzania wnętrz zajmują sporo miejsca na dysku, pCon omija ten problem. Wystarczy nam przeglądarka.

Co robi konfigurator wnętrz? Stworzymy w nim meble do sklepu odzieżowego. Dobierzemy kolor, szerokość i wysokość, dodamy elementy. Na przykład gondolę zaopatrzymy w drążki, a regał stworzymy dobierając do rur drewnianą półkę. Sklep odzieżowy urządzimy profesjonalnie, z korzyścią dla pracowników i Klientów.

 

Niebanalny, oryginalny projekt sklepu z ubraniami w narzędziu pCon

Z konfiguratorem pCon możemy zaplanować, które meble wypełnią sklep. W kreatorze systemy meblowe są wyodrębnione. Wybierając konkretny, to na nim rozpoczynamy pracę. Możemy pójść krok dalej, wybierając meble z podobnych systemów, a w rezultacie otrzymamy oryginalne wnętrze.

Klient może obejrzeć w kreatorze model w wersji 3D, przybliżyć go lub oddalić. Poczuje się wtedy niemal jak w sklepie meblowym, oglądając wystawę. Z pewnością dokładne obejrzenie koncepcji ułatwi mu podjęcie decyzji.

Ze względu na szeroką dostępność i prostotę, konfiguratora mogą używać osoby początkujące w branży wyposażenia wnętrz.

 

Wnętrze sklepu odzieżowego – od zaprojektowania po wykonanie

Podobnie jak w sklepie meblarskim, do obsługi konfiguratora 3D potrzebujemy podstawowej wiedzy. Mając informacje o typie sklepu, jego wielkości i wyposażeniu, wiemy jak zacząć. Możemy zaplanować projekt krok po kroku. Inaczej podejdziemy do zaprojektowania ekskluzywnego sklepu o szerokim zasięgu, a inaczej do lokalnej, niewielkiej firmy.

Podsumowując, praca z naszym narzędziem pomaga tworzyć modele i konfiguracje meblowe. Wiedząc ile czasu możemy z nim zaoszczędzić, zyskamy przewagę na rynku. Nasza praca będzie efektywna, a Klienci zadowoleni.

Wróć
Post Thumbnail