Wybierzmy się na wirtualny spacer po firmie

Wybranie się do sklepu nie zawsze jest możliwe. Coraz więcej osób robi zakupy online. Jednocześnie nadal lubimy na własne oczy przekonać się, jak z bliska wyglądają produkty firmy, w której robimy zakupy. Dlatego wirtualny spacer po firmie stał się tak popularny. Zapraszamy do obejrzenia online showroomu ABM, mieszczącego się przy ulicy Dobry Początek 6. Teraz jest możliwe bez wychodzenia z domu.

Prosta nawigacja i realistyczne odwzorowanie przestrzeni

Zachęcamy do obejrzenia mebli online, wygodnie i bez potrzeby wychodzenia z domu. Ekspozycja w Krakowie, czyli showroom z meblami firmy ABM została dokładnie sfotografowana i udostępniona na platformie umożliwiającej wirtualne spacery. Dzięki realistycznemu odwzorowaniu wnętrza poczujemy się tak, jakbyśmy naprawdę byli na ekspozycji. Wirtualny spacer jest wyjątkowo wygodny. Nawigacja możliwa jest za pomocą strzałek. Możemy także oddalać i przybliżać obraz, jeśli chcemy przyjrzeć się lepiej danemu obiektowi.

Salon wystawowy w wersji online to głównie meble do sklepów odzieżowych i spożywczych. Część showroomu z wyposażeniem do sklepów odzieżowych obejmuje między innymi lady, gondole, manekiny odzieżowe, regały przyścienne, a także kostki i stoliki ekspozycyjne. Część spożywcza to z kolei meble do piekarni i cukierni, stoiska warzywne i owocowe, regały na nabiał i dział alkoholowy. Jednak to nie wszystko, bo na wystawie zobaczymy także meble na stację benzynową.

Na prezentacji online znalazły się także meble do sklepu z systemem odzieżowym, którego nie mogło zabraknąć – Avenir.

Sklep internetowy ABM z pełną ofertą wyposażenia

W naszym sklepie internetowym dostępne są produkty do kompleksowego wyposażenia biura i sklepu. Znajdziemy tam systemy do sklepów odzieżowych, wyspy handlowe, lady, manekiny, a także wyposażenie do biura.

Dodatkowo na naszej stronie na Facebooku oraz na kanale YouTube publikujemy zdjęcia i video z produktami ABM. Zachęcamy do śledzenia naszych profili.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zarówno poprzez wirtualny spacer, jak i sklep internetowy ABM.

Wróć
Post Thumbnail