Wykonanie mebli do księgarni przez ABM Kraków

Prezentujemy meble do księgarni, która oferuje literaturę, prasę, gry i multimedia. Miłośnicy kultury odnajdą tam tytuły wyeksponowane na meblach wykonanych z płyty laminowanej w dekorze dębowym. Odpowiadaliśmy za produkcję, dostawę i montaż wyposażenia dla popularnej sieci księgarni.

 

Meble do księgarni – realizacja ABM

Salon o metrażu 220 metrów kwadratowych znajduje się w jednej z galerii handlowej w Krakowie. Asortyment księgarni obejmuje książki, czasopisma, gry, artykuły papiernicze i akcesoria wyposażenia wnętrz.

Klientowi zależało na tym, aby zachować integralny wygląd salonów. Dlatego też meble wyprodukowaliśmy według standardów sieci.

W celu zaprezentowania zróżnicowanej oferty wykonaliśmy regały sklepowe, gondole i dodatkowe elementy do ekspozycji. Wyprodukowaliśmy meble z płyty laminowanej w dekorze dębu, która wiernie odwzorowuje wygląd drewna. Umieściliśmy je w sali sprzedaży oraz w pomieszczeniach socjalno-biurowych.

W wyposażeniu księgarni znajdują się regały i gondole sklepowe. Ciąg regałów przyściennych umożliwia ekspozycję dla książek. W środkowej strefie mamy regały prasowe i dwustronne gondole, które tworzą alejki. Wykonaliśmy także zakończenia gondol, dzięki którym artykuły prezentowane są z dodatkowej strony.

Panele sklepowe zamontowaliśmy na filarach oraz w wybranych miejscach na ścianie. Półki i zawieszki są umieszczone we wkładkach aluminiowych. W ten sposób wyodrębniliśmy dodatkowe miejsce na prezentowanie książek i gadżetów.

Zapraszamy do obejrzenia efektów realizacji:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-ksiegarnie-krakow-2023-02

Wróć
Post Thumbnail