Wyposażenie księgarni przez ABM Kraków

Krakowski salon ABM zrealizował wyposażenie księgarni, obejmujące wykonanie części mebli oraz elementów z płyty. Popularna sieć księgarni stawiając na dynamiczny rozwój, postanowiła otworzyć swój kolejny punkt. Tym razem w miejscowości Łomża, mieszczącej się w województwie podlaskim. Celem Klienta było zachowanie spójnego wyposażenia we wszystkich salonach. Realizację wykonaliśmy według projektu przygotowanego przez Klienta.

Meble sklepowe dopasowane do księgarni

Księgarnie i sklepy papiernicze wymagają mebli, które doskonale eksponują książki i czasopisma, chętnie przeglądane przez Klientów na miejscu. Dlatego też najlepiej, jeśli sklep dysponuje sporym metrażem. Powierzchnia salonu tej realizacji nadaje się więc idealnie. Całość to bowiem 318 metrów kwadratowych, na które składa się sala sprzedażowa i zaplecze. Sala została wyposażona w dwustronne gondole mieszczące książki, czasopisma, gadżety, upominki i akcesoria wyposażenia wnętrz.

Nasz krakowski Salon odpowiadał za dowóz oraz montaż mebli i elementów ABM. Wykonaliśmy je na podstawie projektu Klienta, który stosuje ujednolicone wyposażenie w obrębie całej sieci sklepów. Otrzymaliśmy zatem takie wytyczne jak kolor płyt czy wygląd i gabaryty mebli.

Gondole i obudowy regałów do księgarni

Wykonaliśmy dwustronne gondole oraz regały będące zakończeniami ciągów gondoli. Elementy z płyty naszej produkcji znalazły się w szufladach kasowych, na blatach lad oraz bokach kończących ciągi lad. Dostarczyliśmy także elementy na wymiar, takie jak zabudowy ścian czy słupów.

W sklepie zastosowaliśmy pionowe panele naścienne NUT do sprzedaży książek i plecaków. Na panelach wyposażonych w aluminiowe wkładki zawisły półki na książki oraz zawieszki na plecaki.

Płytę melaminową zastosowaliśmy z kolei do obudowy regałów metalowych. Płyta w kolorze dąb Nowy Jork znalazła się na sali sprzedażowej. Natomiast do mebli na zapleczu, w tym mebli do kuchni i biura, przeznaczyliśmy płytę melaminową w popielatym kolorze. Płyty te są trudnopalne, zatem idealnie nadają się jako wyposażenie księgarni.

Zdjęcia z innych realizacji księgarń i sklepów papierniczych dostępne są na stronie ABM w zakładce Realizacje.

Wróć
Post Thumbnail