Wyposażenie sklepu dla myśliwych

Przedstawiamy realizację, której celem było wyposażenie sklepu myśliwskiego mieszczącego się w Ostrowie. Zastosowaliśmy meble przeznaczone do ekspozycji odzieży, obuwia, broni i akcesoriów. Nasz salon ABM w Rzeszowie odpowiadał za projekt sklepu oraz montaż mebli. Na powierzchni liczącej 175 metrów kwadratowych stanęły regały metalowe, gondole, panele naścienne i stojaki na ubrania.

Wyposażenie sklepu myśliwskiego – meble na odzież i akcesoria

Kolorystyka mebli objęła kolor oliwkowy, czarny i dębowy. W realizacji nie zabrakło także naturalnego elementu w postaci drewna paulownia. Jest ono obecne w takich meblach jak regały z bronią, stojaki, panele naścienne, lady czy stoliki.

Na gondolach i stojakach na ubrania umieszczona jest odzież myśliwska oraz dodatki – na przykład kapelusze i chusty. Stojaki na ubrania mają kółka, dzięki czemu ich przewożenie odbywa się szybko i wygodnie. Z kolei panele naścienne z półkami i zawieszkami pozwoliły na ekspozycję kurtek, koszul, toreb i akcesoriów outdoorowych. Manekiny męskie w cielistym kolorze ze szklaną podstawą prezentują kurtki myśliwskie. Natomiast ekspozytory – torsy i głowy – posłużyły do przedstawienia czapek i chust.

Na uwagę zasługuje także lada sklepowa. Jej długość pozwala na prezentację asortymentu i zarazem wygodne oglądanie towaru przez Klientów. W szklanych witrynach w ladzie umieszczono różne modele noży oraz desek przeznaczonych na trofea. Z kolei na panelu naściennym za ladą znajdują się torby oraz akcesoria.

Szklane witryny na broń myśliwską

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, sklep sprzedający broń powinien przeznaczyć na ten cel osobne pomieszczenie. Takie pomieszczenie posiada właśnie sklep myśliwski w Ostrowie. Znajdują się w nim trzy witryny, w których umieszczono broń. Frontowe elementy witryn są drewniane.

Broń długa eksponowana jest na zawieszkach zamontowanych na panelu naściennym. Z kolei broń krótka jest bezpieczna w witrynie szklanej zamykanej na klucz. Podświetlane witryny jeszcze bardziej wyróżniają zawieszony towar.

W stojących gablotach ze szkła hartowanego widzimy tak zwaną optykę, czyli lornetki i lunety. Dopełnieniem wyposażenia są nadruki obrazujące leśną panoramę oraz zwierzynę.

Zobacz zdjęcia z realizacji:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-sportowe-ostrow-2022-01

Wróć
Post Thumbnail