Wyposażenie sklepu odzieżowego – stylowego butiku

Wyposażenie sklepu odzieżowego to realizacja wykonana przez salon ABM w Rzeszowie. W butiku znajdziemy kolekcje ubrań polskich projektantów, markowe obuwie oraz torebki. Odpowiadaliśmy za wykonanie projektu sklepu, dostawę oraz montaż mebli.

 

Wyposażenie sklepu odzieżowego przez ABM Rzeszów

Gustowne meble do sklepu odzieżowego

Realizacja miała miejsce w butiku o powierzchni niemal 50 metrów kwadratowych. We wnętrzu królują delikatne, pastelowe barwy, które wspólnie tworzą przytulną przestrzeń. Elegancji dodaje złoty akcent obecny w stojakach na ubrania oraz obuwie.

W ofercie sklepu z odzieżą damską znajdziemy przede wszystkim sukienki na różne okazje oraz damskie komplety. Dlatego do ekspozycji odzieży w przyściennej oraz środkowej strefie sklepu wybraliśmy stojaki na ubrania. W efekcie ubrania zawieszone na wieszakach widzimy w całej okazałości. Z kolei w górnej części stojaków zastosowaliśmy półki, a w dolnej – podesty. Pod półkami zastosowaliśmy oświetlenie podkreślające asortyment. Na samych półkach umieściliśmy torebki. Natomiast obuwie wyeksponowaliśmy na mniejszych regałach wyposażonych w kilka półek.

Biały stół umieszczony tuż przy wejściu do butiku służy do eksponowania wybranego asortymentu. Dodatkowo w sklepie znalazła się szklana gablota i lada sklepowa w kolorze pudrowego różu. Gablota przeznaczona jest na kosmetyki, perfumy i biżuterię cenionych marek. Lustra w gablocie odbijają kosmetyki wyeksponowane na szklanych półkach. Pionowe oświetlenie LED umieszczone w gablocie dodatkowo wyróżnia flakony z perfumami.

Całość wieńczy lada sklepowa w kolorze delikatnego różu. Ladę ozdabiają lamele oraz lustrzane wstawki w dolnej części. Biały blat z wykończeniem matowym pozwala na wygodną obsługę Klientek. Do lady dopasowaliśmy szafkę do przechowywania opakowań sklepowych i dokumentów. Dzięki systemie push to open wystarczy lekko nacisnąć drzwiczki, aby otworzyć szafkę.

 

Przytulny kącik kawowy w butiku

Wyjątkową atmosferę tworzy również zaciszne miejsce, gdzie Klientki mogą wypić aromatyczną kawę. Do stworzenia przytulnego kącika posłużyła gustowna sofa, fotel i szklany stolik. Kolorystykę i styl mebli dopasowaliśmy oczywiście do reszty wyposażenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji na stronie abm.com.pl.

Wróć
Post Thumbnail