Wyposażenie sklepu odzieżowego. Realizacja w Krakowie

Zadbaliśmy o wystrój sklepu odzieżowego dla polskiej marki, której salony rozlokowane są w niemal całej Europie. Wyposażyliśmy salon o powierzchni 1113 mkw, który znajduje się w centrum handlowym w Krakowie. Realizacja obejmowała produkcję, transport oraz montaż mebli sklepowych.

 

Realizacja i wystrój sklepu odzieżowego przez ABM Kraków

Dla marki stworzyliśmy komfortową przestrzeń, w której Klienci mogą odkrywać najnowsze trendy. Wygląd wszystkich salonów łączy spójny wystrój utrzymany w nowoczesnym stylu. W wyposażeniu królują jasne kolory. Przejrzysty podział na działy zapewnia Klientom wygodne poruszanie się po sklepie.

W celu atrakcyjnej ekspozycji odzieży zapewniliśmy regały przyścienne z zawieszkami, półkami i ramionami. Pozwala to na prezentowanie ubrań na zróżnicowane sposoby. W środkowej części sklepu umieściliśmy mobilne stojaki na ubrania. Wyposażenie uzupełniają manekiny sklepowe znajdujące się na podestach. Z kolei gondole z panelami MDF oraz kraty pozwalają na wyróżnienie drobnych akcesoriów za pomocą zawieszek.

W pobliżu kas umieściliśmy kraty sklepowe, które jednocześnie wyznaczają kierunek kolejki. Zawieszki na kratach służą do sprzedaży dodatkowych akcesoriów. Strefę kasy wyróżnia biała lada sklepowa, której wymiary pozwalają na wygodną obsługę Klientów. Tuż za ladą zamontowaliśmy stojaki na ubrania oraz szafki do przechowywania.

Marka oferuje odzież dla kobiet, mężczyzn, nastolatków oraz dzieci. Ponadto w salonach znajdziemy dodatki odzieżowe, artykuły wyposażenia wnętrz, kosmetyki i akcesoria dla zwierząt.

Zapraszamy do obejrzenia efektów realizacji: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-odziezowe-krakow-2023-12

Wróć
Post Thumbnail