Wyposażenie sklepu przez salon w Katowicach

Przedstawiamy wyposażenie sklepu w Tychach, którego powierzchnia liczy niemal 200 metrów kwadratowych. W siedzibie firmy znajduje się sklep elektryczny (będący jednocześnie hurtownią), gdzie oprócz artykułów elektrycznych oferowane są kompleksowe usługi.

 

Wyposażenie sklepu elektrycznego

Sklep elektryczny zapewnia między innymi sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji, oświetlenia, instalację sieci elektrycznych czy systemów fotowoltaicznych. Firma specjalizuje się również w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych. W skład opisywanej realizacji wchodziło wykonanie projektu sklepu, dostarczenie mebli oraz ich montaż. Nad całością czuwał salon ABM w Katowicach.

Meble do sklepu elektrycznego

W kolorystyce wyposażenia sklepu zdecydowanie dominuje antracyt. To głęboki odcień szarości, która dobrze komponuje się z asortymentem sklepu.

Podstawą wyposażenia sklepu są teraz dwustronne regały metalowe oraz regały z perforacją. Na licznych półkach i zawieszkach mieści się bogata oferta sklepu, obejmująca elektronarzędzia, czujniki, przewody, różnego rodzaju osprzęt i wiele innych.

Strefę obsługi Klienta wyposażyliśmy w długi ciąg lad. Dzięki temu Klienci mogą wygodnie porozmawiać z pracownikami sklepu, omówić kwestie techniczne i spytać o dostępność produktów. Przód lad wykonaliśmy z czarnej blachy ryflowanej, dzięki czemu mają one ciekawy wygląd.

W celu ekspozycji drobnych narzędzi i akcesoriów we wnętrzu zastosowaliśmy panele sklepowe z systemu NUT. Na zawieszkach wyeksponowane są narzędzia oraz drobne produkty, na przykład baterie. W przyściennej części sklepu postawiliśmy szklane witryny zamykane na klucz, z oświetleniem LED skierowanym do wnętrza. To bowiem miejsce przeznaczone na prezentację cennych produktów o niewielkich gabarytach.

Specjalną część ekspozycji stanowi natomiast dział z gniazdkami oraz włącznikami światła. W regałach znajdują się otwory, których kształt dostosowaliśmy do rodzaju sprzedawanego asortymentu. W regałach zamontowaliśmy dodatkowo zamki.

Obok regałów postawiliśmy szafkę z zamykanymi szufladami. Na blacie szafki wykonanym w kolorze Beton Czarny widnieje asortyment znanych marek wraz z katalogami.

Nowe wyposażenie sklepu sprawiło, że asortyment został ułożony w sposób logiczny i spójny. W rezultacie Klienci mogą łatwiej odnaleźć się w sklepie, a towar jest dobrze wyeksponowany.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tej realizacji:
https://www.abm.com.pl/sklep-elektryczny-tychy-2022-05

Wróć
Post Thumbnail