Wyposażenie sklepu sportowego przez ABM Katowice

Wyposażenie sklepu sportowego na 1300 metrach kwadratowych. W przestronnym wnętrzu zastosowaliśmy meble sklepowe: regały przyścienne, gondole sklepowe, stanowiska do obsługi Klientów. Realizację – projekt sklepu i montaż – przeprowadził Salon ABM w Katowicach.

 

Wyposażenie sklepu sportowego

W ofercie sklepu naszego Klienta znajduje się sprzęt sportowy znanych marek narciarskich, snowboardowych i rowerowych. Na miejscu działa także serwis sprzętu zimowego i rowerowego. Sale sprzedaży znajdują się na parterze i pierwszym piętrze.

Na tak imponującym metrażu wyeksponowaliśmy bogatą ofertę za pomocą mebli sklepowych ABM. W wyposażeniu sklepu sportowego zastosowaliśmy system sklepowy SQUARE. Wykonaliśmy meble w kolorze antracytowym, z dodatkiem dekoru w odcieniu jasnego drewna.

 

Stanowiska do obsługi Klientów, lady i regały przyścienne

Tuż po przekroczeniu progu sklepu znajduje się główne stanowisko obsługi Klienta. Szeroki blat umożliwia korzystanie z komputerów i zapewnia wygodną sprzedaż. Od strony pracowników lada ma szuflady oraz szafki z drzwiczkami. Dzięki temu pracownicy dysponują miejscem na przechowywanie dokumentów i akcesoriów.

Obok stanowiska głównego rozmieściliśmy ciąg przeszklonych lad. W szklanych półkach prezentowane są akcesoria sportowe.

W wybranych strefach umieściliśmy pozostałe stanowiska do obsługi Klientów. Frontową część stanowisk do obsługi wykonaliśmy z płyty z dekorem zbliżonym do drewna. Na przodzie znalazły się też dekoracyjne elementy ze wzorem siatki.

Przestrzeń za głównym stanowiskiem i przeszklonymi ladami wykorzystaliśmy na rozwiązania przyścienne. Zamontowaliśmy je do kamienia dekoracyjnego na ścianie. Regały wzbogaciliśmy o praktyczne półki i panele sklepowe. Drobne akcesoria sportowe umieściliśmy na zawieszkach na panel. W dolnej części regałów zastosowaliśmy szuflady i szafki na przechowywanie towaru.

 

Stojaki na ubrania sportowe i stojak na narty

W środkowej części sklepu widzimy natomiast stojaki na ubrania do ekspozycji odzieży sportowej. Odzież wisi w dwóch rzędach, na drążkach ułożonych równolegle do siebie. Ozdobne kraty po bokach mają jednocześnie funkcję praktyczną. Ramiona owalne i zawieszki na kracie umożliwiają zawieszanie odzieży. W efekcie ubrania są skierowane przodem do Klientów. Dodatkowa półka górna stojaka służy do ekspozycji akcesoriów.

W realizacji warto zwrócić uwagę także na stojaki na narty, przystosowane specjalnie do prezentowania sprzętu narciarskiego. Narty prezentowane są z dwóch stron. Dzięki poprzeczkom każda para nart znajduje się oddzielnie.

 

Wykonujemy projekty sklepów sportowych, produkujemy, dostarczamy i montujemy meble – zobacz tutaj.

Obejrzyj zdjęcia z realizacji

Wróć
Post Thumbnail