Wyposażenie sklepu spożywczego przez ABM Katowice

Zrealizowaliśmy wyposażenie sklepu spożywczego w Tarnowskich Górach. W asortymencie sklepu znajdziemy produkty spożywcze oraz chemię gospodarczą. Wykonaliśmy projekt, a następnie dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy meble. Zobaczmy wystrój sklepu liczącego 130 metrów kwadratowych.

 

Wyposażenie sklepu spożywczego dla stałego Klienta

Wieloletnia współpraca z Klientem zaowocowała kolejną udaną realizacją. Krokiem poprzedzającym stworzenie nowego wystroju było ustalenie ostatecznej wersji projektu. Omówiliśmy ją wspólnie z Klientem. Następnym krokiem był transport oraz montaż mebli.

Konkretne działy w sklepie oznaczyliśmy za pomocą wyraźnych napisów w czarnym kolorze. Umieściliśmy je na tle tego samego koloru, co obudowy części regałów. W rezultacie zachowaliśmy spójność w zakresie zastosowanej kolorystyki.

W lewej części sklepu stanęła lada do sklepu spożywczego o długości 260 centymetrów. Dzięki licznym półkom możliwa jest sprzedaż produktów impulsowych. To zatem świetne miejsce na sprzedaż batonów, gum do żucia i cukierków. Półki znajdują się także po stronie pracownika. To miejsce na przechowywanie dodatkowego towaru i akcesoriów do kasy fiskalnej. Miejsce przy ladzie przeznaczyliśmy na szklaną witrynę cukierniczą.

Antracytowe regały do sklepu spożywczego

Podstawowym wyposażeniem w sklepie są metalowe regały w kolorze antracytowym. Umieściliśmy je w środkowej części sklepu oraz przy ścianach. Na końcach regałów tworzących alejki umieściliśmy natomiast regały czołowe. Obudowy regałów wykonaliśmy z płyty w kolorze Brandy Castello Oak. Regały czołowe pozwalają na eksponowanie produktów z dodatkowej strony. Znalazły się tam artykuły takie jak leki bez recepty, kawa czy słodycze. Ciekawym rozwiązaniem są kraty tuż obok półek. Zawiesimy na nich produkty w opakowaniach, na przykład czipsy, żelki czy cukierki.

Solidne regały do sklepu spożywczego pozwalają na przechowywanie różnorodnego towaru. Wzmacniane półki uniosą cięższy asortyment. Mogą być to na przykład napoje i alkohole w butelkach.

Wyposażyliśmy również stanowisko z wędlinami i mięsem. Znajduje się ono przed witryną chłodniczą. Regały wyposażone są w szafki, blat do krojenia wędlin oraz półki na ekspozycję towaru. W rezultacie wygodne stanowisko pozwala pracownikom na efektowną obsługę Klientów.

To kolejna realizacja ABM w zakresie wyposażenia sklepu spożywczego. Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć z realizacji na naszej stronie firmowej.

Wróć
Post Thumbnail