Wyróżnienie w Konkursie Efektywna Firma 2020

Efektywna Firma 2020 dla ABM

Tytuł otrzymaliśmy od Instytutu Europejskiego Biznesu i Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma”, które od 2008 roku organizują konkurs. Dziś to już XIII edycja. Wyróżnienie otrzymują firmy z najlepszymi wynikami. Aby je otrzymać, przedsiębiorstwo musi uzyskać więcej niż 5 procent zysku netto w stosunku do przychodów. W 2019 roku osiągnęliśmy wynik 6-procentowy, zdobywając wyróżnienie w najnowszej edycji.

Obiektywna ocena długofalowych działań naszej firmy

Instytut nadaje wyróżnienia w oparciu o rzetelne dane z Krajowego Rejestru Sądowego. Pod uwagę brana była efektywność spółki pod kątem wygenerowanego zysku. Obiektywna ocena naszej działalności pokazuje, że to, co robimy, ma pozytywny efekt.

Wierzymy, że miano Efektywnej Firmy 2020 to skutek naszych długofalowych działań. Uważamy, że wszystko, co robimy, przekłada się na obraz naszej firmy. Zaczynając od wizerunku, po obsługę Klienta, dotrzymywanie terminów oraz dbanie o przystępne ceny. Regularnie prowadzimy także audyty oraz szkolenia. Każdego dnia pracujemy tak, aby spełniać Misję Firmy – zgodnie z nią, tworzymy miejsca, do których chce się wracać.

ABM z tytułem Efektywna Firma po raz pierwszy już w 2010 roku

Zawsze chętnie przystępujemy do konkursów. Dają nam potwierdzenie, że kierunek, w którym zmierzamy, jest słuszny. Zwłaszcza kiedy pokazują naszą efektywność tak jak w tym przypadku. Czyli coś, co jest bezcenne i wynika z pracy wielu osób, które są zaangażowane w działalność firmy.

Tytuł Efektywna Firma 2020 po raz pierwszy otrzymaliśmy w 2010, a następnie w 2011 roku. Także i tym razem wyniki finansowe spowodowały, że zdobyliśmy wyróżnienie. Dlatego jesteśmy z niego dumni. Zwłaszcza że konkurs wspiera i promuje firmy z potencjałem, wskazując wiarygodne i godne zaufania.

Cieszymy się, że profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Klienta i praca Zespołu ABM znalazły odzwierciedlenie w badaniu. Mamy nadzieję, że każda nowa realizacja przyczyni się do otrzymania tytułu w przyszłych latach. Dziękujemy naszym Klientom – dzięki Wam udoskonalamy działania i widzimy efekty.

Inne nagrody dla ABM: https://www.abm.com.pl/nagrody-wyroznienia-i-certyfikaty

Wróć
Post Thumbnail