Medale sportowe na Mistrzostwa Cheerleaders 2024

Wykonaliśmy i przekazaliśmy medale sportowe na Międzynarodowe Mistrzostwa Cheerleaders! Jako sponsor jesteśmy dumni, że medale naszej produkcji zawisły na szyjach zwycięzców. Gratulujemy uczestnikom!

 

Medale sportowe od ABM Wyposażamy Sklepy

W ABM z radością przyłączamy się do różnych akcji. Często udzielamy się jako wolontariusze, wspieramy też zainteresowania dzieci. Tym razem w inicjatywę włączyła się nasza pracownika wraz z córką.

Międzynarodowe Mistrzostwa Cheerleaders to coroczne wydarzenie organizowane w Krakowie. 9 marca odbyła się 13. edycja Mistrzostw. Hala Widowiskowo-Sportowa Suche Stawy zgromadziła ok. 700 uczestników! Wśród nich znalazły się zespoły cheerleaders z Polski i zagranicy. Podczas widowiska można było podziwiać imponujące akrobacje powietrzne! Każda konkurencja zawierała charakterystyczne figury i elementy.

Cheerleading to układy zawierające elementy tańca, gimnastyki i akrobacji. To dyscyplina sportowa, a od 2016 roku również sport olimpijski! Za popularyzatora tej formy kibicowania uchodzi Thomas Peebles. Zaczęło się od tego, że podczas meczu futbolu postanowił wesprzeć swoją drużynę. Początkowo grupy cheerleaders tworzyli wyłącznie mężczyźni. Kobiety zadebiutowały w tym sporcie na początku XX wieku. Udało się to dzięki przemianom społecznym i kulturowym. Obecnie cheerleading uznaje się za sport, który może uprawiać każdy. Bez względu na płeć czy wiek.

W naszym Zakładzie Produkcyjnym tworzymy medale personalizowane: okolicznościowe, sportowe i biznesowe. Medale wykonujemy z metalu, a wzory wycinamy na nowoczesnych laserach. Realizujemy zamówienia medali o różnych kształtach i wymiarach. Proponujemy popularne kolory medali i możliwość dokupienia wstążek.

Zachęcamy do kontaktu: medale@abm.com.pl, tel. +48 667 004 622

Wróć
Post Thumbnail