Diamenty Forbesa 2024. ABM liderem po raz czwarty!

Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy tytuł Diamentu Forbesa 2024! Wyróżnienie jest rezultatem pracy całego Zespołu ABM!

 

 

ABM Wyposażamy Sklepy wśród Diamentów Forbesa 2024!

Prestiżowy ranking Diamenty Forbesa organizuje miesięcznik Forbes wspólnie z globalną wywiadownią gospodarczą. Zestawienie wyróżnia prężnie działające firmy prywatne z Polski.

Diament 16. edycji rankingu wzbogacił kolekcję naszych wyróżnień firmowych! Przyznana nam nagroda to rezultat naszych wyników. W 2022 roku uzyskaliśmy imponującą wartość sprzedaży: 90,7 mln złotych! Wrażenie robi również średnia ważona wzrostu wynosząca 35,89%. W rezultacie znaleźliśmy się wśród liderów polskiego biznesu z sektora prywatnego!

Kapituła konkursu organizowanego przez polską edycję magazynu Forbes doceniła nas za to, że rozwijamy swój potencjał – wytrwale i z sukcesami. Dane za lata 2018-2022 wskazują, że inwestujemy w rozwój firmy. Nasze wyniki i wiarygodność sprawiają, że jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym.

Wyróżnienie oznacza, że:
– rozwijamy się dynamicznie,
– zachowujemy wysoką płynność bieżącą,
– utrzymujemy wiarygodność płatniczą,
– odnotowaliśmy wzrost wartości w trzech ostatnich latach,
– wykazujemy dodatni wynik finansowy i wartość kapitałów własnych.

Wyniki rankingu znajdują się w wydaniu magazynu „Forbes” 2/2024. Jako małopolska firma otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii przychodów ze sprzedaży między 50 a 250 mln złotych. Podsumowaniem tegorocznej edycji konkursu będą uroczyste gale regionalne Diamentów Forbesa.

Wszystkie nagrody przyznane ABM:
https://www.abm.com.pl/nagrody-wyroznienia-i-certyfikaty

Wróć
Post Thumbnail