Za nami XIV Olimpiada ABM!

Prawie 70 osób ! Tylu zawodników pojawiło się na stoku w małopolskim Suchem. 10 lutego odbyła się kolejna edycja firmowej Olimpiady ABM. Pasjonaci narciarstwa i snowboardu startowali w koszulkach z logo ABM. Nasze sportowe święto wywołało wiele pozytywnych emocji!!!

 

Relacja z XIV Olimpiady ABM w Suchem

Olimpiada to wydarzenie, podczas którego aktywnie spędzamy wolny czas. Wspólnie ze współpracownikami, a niektórzy także ze swoimi rodzinami. To świetna okazja do integracji i pokazania sportowego ducha!

Podczas wyjazdu dopisywała nam piękna pogoda! Śniegu było pod dostatkiem, ale pojawiło się też słońce!

Jak zawsze, zadbaliśmy o bezpieczeństwo. Wymogiem było posiadanie kasku, a w przypadku narciarzy również kijów. Chętni skorzystali z pomocy instruktorów ze szkółki narciarskiej.

Zawodnicy walczyli o medale w następujących dyscyplinach:
1. Slalom Narty Kobiety
2. Slalom Narty Mężczyźni
3. Slalom Snowboard Mężczyźni
4. Slalom dla Dzieci

Poza głównymi kategoriami ochotnicy wzięli także udział w konkurencji dodatkowej: „Biegu po kota w worku”. To zabawa, przy której zawsze jest dużo śmiechu!

Na zakończenie zwycięscy zawodnicy w swoich kategoriach stanęli na podium. Do domów wrócili z pamiątkowymi medalami i pucharami!

Dziękujemy za współpracę Szkole narciarskiej Ptak-team oraz Stacji Narciarskiej Suche!

XIV Olimpiada ABM to zarazem XI edycja Olimpiady Zimowej. Po raz pierwszy zawody narciarskie zorganizowaliśmy w marcu 2004 roku w Nowym Targu. Później do konkurencji slalom narty dołączył snowboard. Debiutanci na stoku uczyli się jazdy z doświadczonymi instruktorami. Nasze olimpiady firmowe odbyły się między innymi w Zakopanem, Jaworzynie Krynickiej i Małych Cichych.

Jak widać, jesteśmy fanami sportu w każdych warunkach, również zimą! Od lat promujemy aktywność fizyczną i zdrowy styl życia! Wiemy, że o zdrowie i kondycję należy dbać przez cały rok!

Z wyjazdu wróciliśmy naładowani pozytywną energią! Bawiliśmy się świetnie! Mamy nadzieję, że tegoroczny wyjazd sprawi, że na kolejnym będzie nas jeszcze więcej!

Sprawdźcie zdjęcia z wydarzenia:
https://www.abm.com.pl/xiv-olimpiada-abm-galeria

Zobacz, jak wspieramy sportowe pasje:
https://abm.eu/sportowe-pasje-naszych-pracownikow/
https://abm.eu/marcin-szarpak-mistrzem-swiata-w-plywaniu/

Wróć
Post Thumbnail